Тайра очолила робочу групу з медичних питань при Міноборони

28.04.2023

Міністерство оборони відреагувало на велику кількість звернень від громадських організації, які займаються супроводженням медичної підтримки воїнів, і створило робочу групу на чолі з Юлією “Тайрою” Паєвською для розв’язання проблем.

Про це повідомив на брифінгу міністр оборони України Олексій Резніков.

«Ми подивилися список їх претензій і рекомендацій (громадських організацій. — Ред.). Була проведена зустріч із майже 42 представниками інституцій. І ми домовились, що зробимо постійну робочу групу при міністерстві з цього приводу. На зустрічі зголосилась очолити цю групу всім відома Юлія Паєвська», — поінформував міністр.

Читайте також: Парамедикиня Тайра стала лауреаткою премії Держдепартаменту США

Вона погодилась очолити цю робочу групу і напрацювати певні пропозиції разом із тими, хто до неї доєднається.

Резніков повідомив також, що паралельно доручив своїй заступниці Ганні Маляр разом із командувачем Медичних сил Збройних сил України Тетяною Остащенко “протягом 10 днів проїхатись по найбільш важливих місцях, де зона підвищеної уваги, в першу чергу це лінія фронту, і відвідати всі ВЛК, які є у містах вздовж лінії фронту”.

Читайте також: Українська ЛГБТ-активістка Олена Шевченко стала жінкою року за версією TIME

Резніков повідомив, що вже ухвалили рішення про збільшення кількості ВЛК уздовж лінії фронту, щоб поранені бійці могли звертатись у ці установи. Вони функціонуватимуть не лише у військових шпиталях, а й у цивільних лікувальних закладах.

Крім того, запровадять посади додаткових психологів у всіх лікувальних закладах, щоб військові могли отримати допомогу ще під час медичного лікування.