Тепла і чуттєва замріяність продемонстрована в літній колекції українського бренда ANNAFOXY: фото

31.05.2024

Український бренд ANNAFOXY представив нову літню колекцію, натхненням для якої стала тепла і чуттєва замріяність. Легка туманність, притаманна затишним літнім вечорам, безумовна жіночність та м’які тканини стали головними героями колекції.

«WARM REVERIE» — це атмосферна, тепла за настроєм колекція літнього одягу, що створена для насолоди хвилинами розслабленості та спокою, які стають такими рідкими й коштовними в буремні часи. Нейтральні кольори та силуети, що підкреслюють лінії жіночої фігури, визначають загальний портрет нової колекції.

«Іноді потрібно зупинитись і відчути насолоду від життя. Усвідомити що ти існуєш, дихаєш, кохаєш, відчути себе живим», — коментує ANNII, креативна директорка ANNAFOXY.

Читайте також: Естетика 80-х: український бренд VISHNI представляє колаборацію з Олею Поляковою

Літня колекція ANNAFOXY представляє нову модель бренду, що обіцяє стати бестселером: лляний комбінезон з міксом вільного та офіційного стилю, доступний у рожевому та білому кольорах. Класичний комір в ньому поєднується з відкритою спинкою та довгим поясом, що підкреслює талію. Все загалом виглядає грайливо та спокусливо – ідеальна комбінація, щоб створити бездоганну суміш офіційності та розслабленості.

До колекції також увійшла вишукана чорна максісукня зі звуженим кроєм і витонченим V-вирізом, що підійде для будь-якої особливої події. Сет KELLY, що складається з м’якого білого кардигана (доступного у двох варіантах), мінітопу і штанів, створений для максимального комфорту і відпочинку після довгого дня.

Як і до цього, ANNAFOXY пропонує тканини, ретельно відібрані на найкращих фабриках Італії та Франції. Побачити та замовити нову колекцію можна вже на сайті бренду. 

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram