Термінове! Офіційне! Ґендерно збалансоване!: Рух HeForShe в Україні оголосив нових адвокатів

Вперше рух в Україні представлятимуть чоловік та жінка

ООН Жінки в Україні повідомляє, що новими адвокатами глобального руху солідарності за ґендерну рівність HeForShe стали Роман Вінтонів та Ярослава Кравченко. Вперше рух в Україні представлятимуть чоловік та жінка, дует телеведучих, які своєю професійною діяльністю  просувають принципи рівності та підтримують цінності HeForShe.

Статус адвокатів руху передбачає підтримку активностей, участь у заходах, а також поширення ідей HeForShe про рівні права та можливості для всіх.

«Жінки тривалий час були у нерівному становищі порівняно із чоловіками. Зараз ситуація потроху покращується, проте ми ще і досі бачимо, що більшість керівників — це чоловіки, у чоловіків часто вища заробітна плата. Якщо ми маємо зняти ці перепони — я як чоловік готовий це робити, сприяти цьому», – Роман Вінтонів.

«Сьогодні недостатньо виходити з поодинокими плакатами чи просто писати пости у соцмережах про свої погляди, сьогодні важливо об’єднуватися у рух. HeForShe — це рух людей, які мають цінності, мають громадянську позицію, і готові рішуче її транслювати та діяти. Чим більше людей будуть відкрито говорити «Я з вами!», тим швидшою буде адаптація суспільства», – Ярослава Кравченко.

У 2018 році після запуску руху HeForShe в Україні першими адвокатами стали співак і лідер гурту Pianoboy Дмитро Шуров та його син Лев, а звання глобального чемпіона HeForShe отримав заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця.

___________________

HeForShe – це глобальний рух солідарності в підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін. З моменту запуску 2014 року, до кампанії приєдналися глави держав, провідні вчені, керівники глобальних корпорацій, спортсмени, митці та лідери думок, що поділяють філософію ґендерної рівності.

ООН Жінки— Структура Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей.

Підтримку руху HeForShe в Україні надано Урядом Швеції.

— Читайте також: HeForShe: 10 фактів про глобальний рух солідарності чоловіків із жінками у їх боротьбі за рівні права