ТОП-10 книг від Vivat, які можна купити на «Книжковому Арсеналі»

На "Книжковому Арсеналі" представлять ряд новинок видавництва Vivat.

27.05.2024

«Книжковий Арсенал» не за горами!

З 30 травня до 2 червня у Києві відбудеться 12-й Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», на якому презентують книжкові новинки українських видавництв і не тільки.

Редакція WoMo представила новинки та десятку найкращих книг від українського видавництва Vivat, яке 23 травня 2024 року постраждало від російського ракетного обстрілу.

Внаслідок ракетного обстрілу російськими загарбниками була зруйнована харківська друкарня «Фактор-Друк», де загинуло 7 людей  і 22 отримали поранення. Цю жахливу трагедію прокоментувала генеральна директорка Vivat Юлія Орлова та закликала всю українську та міжнародну спільноту не мовчати та підтримувати українську армію ще завзятіше. Також вона оголосила про збір на підтримку постраждалих та на відновлення поліграфічного життя.

Читайте також: «Космос, прийом». У видавництві Vivat вийшла нова книжка Марка Лівіна

Найпопулярніші книги Vivat, які можна купити на «Книжковому Арсеналі-2024»

Конотопська відьма, Григорій Квітка-Основ’яненко

Вперше за останні сто років проза Григорія Квітки-Основ’яненка повертається до читачів такою, як вона була насправді. Зі своїм ритмом та особливою слобожанською говіркою. Мстиві відьми, мерці, які святкують Великдень, зачаровані скарби, перекотиполе — свідок проти вбивці… Перед нами постає яскрава й містична картина життя на українських землях від Конотопа до Харкова. Повісті Квітки-Основ’яненка — це ще і європейські сюжети, перенесені на вітчизняний ґрунт, проповіді, літературна полеміка, мовна гра. І про це ніколи не пишуть у підручниках.

Битись не можна відступити, Павло «Паштет» Белянський

Книжка автобіографічна і чесна, як і вся проза Белянського. Буде смішно, буде страшно, комусь прочитане може здатися незручним та занадто відвертим, але навряд когось залишить байдужим. Разом із героями ви пройдете шлях від формування підрозділу до боїв із ворогом. Перші штурми, визволені села та їхні мешканці, суворий окопний побут, поранення і смерть товаришів, розчарування і втрати, крихке військове щастя, кінець минулого життя і початок нового.

Секрет служниці, Фріда Мак-Фадден

Книга «Секрет служниці» Фріди Мак-Фадден — це продовження відомого психологічного трилера «Служниця». У другій частині американська письменниця повертається до вже знайомої читачеві сміливиці Міллі Келловей, яка знову жертвує шансом на нове життя заради відновлення справедливості.

Лазарус, Світлана Тараторіна

Книга «Лазарус» Світлани Тараторіної — це сучасна українська фантастика, що існує на перетині ретродетективу й темного міського фентезі. Київ, 1913 рік. Упирі, мавки, перелесники, чорти та інша нечисть не зовсім мирно, але співіснує з людьми. Київ — це місто Межі, де зустрічаються два світи, звичний і потойбічний. Головний герой роману, детектив Тюрин Олександр Петрович, покликаний розплутувати злочини, до яких причетна нечисть. Олександр має свої причини триматися якомога далі від Києва, але його попросили допомогти у розслідуванні жорстокого вбивства нечистю маленького хлопчика. Олександр Петрович ступає на київський перон з потягу. Але він і гадки не має, що ця зупинка докорінно змінить його життя і змусить залишитися в Києві надовго.

Кохання в мозку, Алі Гейзелвуд

Книга «Кохання в мозку» Алі Гейзелвуд — це сучасний любовний роман з іронією та дрібкою наукових фактів, що змусить сяяти нейрони та палати серце. Науковиця та авторка бестселера New York Times «Гіпотеза кохання» дарує читачам новий бестселер у серії STEM-romance із впевненою та успішною героїнею.

Царство вовків, Лі Бардуґо

Книга «Царство вовків» Лі Бардуґо є завершенням дилогії про молодого короля Ніколаї Ланцова, що розпочалась у романі «Король Шрамів». Читачі знову зустрінуться із королем Равки, всередині якого живе темна магія, а також із відважною чаклункою-генералом Зоєю та шпигункою Ніною.

Герцог і я, Джулія Куїнн

Книга «Герцог і я» Джулії Куїнн вдало поєднує історичний, естетичний, чуттєвий та соціальний аспекти, через що роман із серії «Бріджертони» здобув шалену світову популярність.

Покинь, якщо кохаєш, Коллін Гувер

«Покинь, якщо кохаєш» — це психологічний роман-драма американської письменниці Коллін Гувер. Насичена сентиментальна проза розкриває гостросоціальну тему домашнього насильства, аб’юзивних стосунків та непростого вибору між коханням та власною безпекою. Мовою оригіналу назва книги звучить як «It Ends With Us» («Це закінчиться на нас»). Навіть тут йдеться про розрив кола насильства, коли демони, що здавалися надійно приспаними у колисці минулого, зненацька наздоганяють у дорослому житті, а нове кохання віддзеркалює сімейні стосунки батьків…

Моя темна Ванесса, Кейт Елізабет Расселл

Це перевидання шокувальної історії зв’язку між підліткою та набагато старшим чоловіком, яке вважають мало не сучасною версією знаменитої «Лоліти». Прихильники та противники роману досі не припиняють запеклі баталії онлайн та офлайн (у читацьких клубах), підігріваючи інтерес решти людей — купити примірник та скласти власну думку про головний бестселер часів пандемії. Просякнута вишуканим еротизмом, книжка збурила світ в епоху #MeToo, але виявилася «на голову» краща своєї тематичної «родички» — «50 відтінків сірого».

Усі мої тривожні дзвіночки, Євгенія Бабенко

Перед вами прониклива історія дорослішання дівчини, яка попри травму спромоглася жити далі. І дозволила майже безтурботному іншому літу статися.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram