У Китаї з мозку дівчинки видалили ненародженого близнюка: фото

У Китаї з мозку дівчинки видалили ненародженого близнюка
09.03.2023

У Китаї плід близнюка хірургічно вилучили з черепа його однорічної сестри. Випадок такої аномалії надзвичайно рідкісний та не перший.

Про це пише Daily Mail.

Лікарі Фуданського університету в Шанхаї сказали, що у плода розвинулися верхні кінцівки, кістки та навіть нігті, тобто він, ймовірно, продовжував рости місяцями, перебуваючи всередині своєї сестри в утробі матері.

Читайте також: 82% українців вважають, що безпритульних тварин необхідно стерилізувати — дослідження

Плід, який мав довжину близько чотирьох дюймів, виявили лише тоді, коли батьки відвезли свою доньку на сканування в лікарню, оскільки у неї була збільшена голова та проблеми з моторикою.

Плід у плоді — це медичний термін для рідкісного явища, коли близнюки зливаються разом в утробі матері, і один фізично розвивається в іншому.

Читайте також: COVID-19 поширився через витік з лабораторії у Китаї — ФБР

Було задокументовано лише близько 200 таких випадків, з яких лише 18 відбулися всередині черепа. Плід у плоді також виявляли у тазу, ротовій порожнині, кишечнику та навіть мошонці.

Читайте також: Потрібно знати кожному: топ-5 тілесних практик, які знімають стрес та напруження

Нагадаємо, що в 2017 році  лікарі в Таїланді знайшли трьох братів і сестер всередині черепа ненародженої дівчинки. Вони сказали, що кожен мав «кілька добре розвинених органів», включаючи нервову, травну та дихальну системи. Вони були з’єднані з рідною сестрою через одну артерію та вену, які, за словами лікарів, були пуповиною.

Читайте також: В Україну завезли отруйний сир, що спричиняє важке інфекційне захворювання: подробиці

Плід у плоді (FIF) виникає, коли неправильно сформований плід міститься в тілі свого близнюка. У медичній літературі описано менше 200 випадків надзвичайно рідкісного захворювання. Відомо лише 18 випадків, коли плід був помічений всередині черепа його брата чи сестри.

Фото: 9gag.com