У Києві пройде професійне навчання для фізичних терапевтів та протезистів України: подробиці

10-14 червня 2024 року з 9:00 до 17:00 проведуть професійне навчання для фізичних терапевтів та протезистів України.

У Києві проведуть авторський навчально-практичний курс з фізичної терапії для пацієнтів після ампутацій та протезування, який буде проводити американський лікар Фархад Остоварі, фізичний терапевт та доктор фізичної терапії.

Захід відбудеться 10-14 червня 2024 року з 9:00 до 17:00 за адресою: Київ, вул. Мечникова, 2, БЦ «Парус», офіс 25.

Програма навчання передбачає безоплатне здобуття нових знань та навичок у галузі фізичної терапії та реабілітації пацієнтів з ампутаціями та після протезування. Вас очікує багато практичної роботи в групах протезист — фізичний терапевт — пацієнт з різними типами ампутацій та можливість обміну досвідом з американськими експертами.

Програма курсу націлена донести важливість співпраці між протезистом та фізичним терапевтом для досягнення максимально ефективних результатів для пацієнтів. Також однією з головних задач навчального курсу є активний обмін досвідом на базі практичної роботи з пацієнтами. 

Керівник курсу: Фархад Остоварі (Farhad Ostovari), PT, DPT, PT Education LLC email: [email protected] 

Фархад Остоварі має 15 років досвіду та понад 1000 пацієнтів, як цивільних, так і військових з ампутаціями. Автор 7 курсів з підвищення кваліфікації, лікування пацієнтів з ампутаціями та клінічних досліджень «Ефективність Power knee порівняно з MPK у пацієнтів із дезартикуляцією кульшового суглоба та ампутацією після геміпельвектомії», «Ефективність протезування пацієнтів з ампутацією нижньої кінцівки».  Доктор Остоварі — професійний експерт у програмі медичної допомоги та комісії з оцінки медичного страхування у штаті Меріленд, бере участь у програмах сертифікації Peer Visitor Training від Amputee Coalition протягом 8 років. 

Доктор Остоварі — автор програми онлайн-курсу фізичної терапії для військових з ампутаціями у застосунку Better Me (більше ніж 150 млн користувачів), яку кожен пацієнт може робити вдома для підтримки фізичного стану залежно від виду ампутації. 

Запрошений лектор: Ян Фотергілл (Ian Fothergill), протезист з 20-річним досвідом, операційний директор клініки MCOP.

Medical Center Orthotics & Prosthetics (MCOP) має значну базу клінічного досвіду протезування складних випадків ампутацій та передові технології протезування. MCOP були офіційним партнером міністерства оборони США з надання протезування для ветеранів США протягом останніх 17 років.

Мета 

Нові можливості та технології для підвищення функціональних потреб пацієнтів з ампутаціями на різних рівнях. Роль та відповідальність фахівців в мультидисциплінарній команді, клієнтоорієнтовані цілі та стратегії для максимізації результатів для пацієнтів. Сприяти критичному аналізу доказів і використанню найкращих практик у сфері протезування. 

Спосіб навчання 

Офлайн лекції (без запису), обговорення, демонстрації та практика у великих та малих групах. Для полегшення навчання будуть використані слайди, відео, практичні демонстрації та вправи на основі реальних кейсів. Ви можете залучити своїх пацієнтів для практичної роботи в групах, що необхідно вказати при реєстрації. 

Реєстрація на навчання тут

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram