У Києві відбудеться благодійний ярмарок на підтримку жінок, які пережили сексуальне насильство під час війни

02.03.2023

На благодійному ярмарку «Спілка Черіті Маркет» збиратимуть кошти на підтримку жінок, які пережили сексуальне насильство під час війни. У межах заходу проведуть лекції про сексуальне насильство під час війни.

У неділю, 5 березня, у Києві відбудеться благодійний ярмарок «Спілка Черіті Маркет» на підтримку проєкту GIDNA від команди Future for Ukraine, яка покликана надати кваліфіковану психологічну допомогу жінкам, які зазнали насильства від російських окупантів або стали його свідками.

Читайте також: У Японії народжуваність впала до рекордно низького рівня: подробиці

Кожна людина, яка пережила сексуальне насильство, може роками мовчати про пережите, внаслідок чого з’являється ризик розвитку серйозних ментальних травм, проблем у стосунках з близькими та шкідливих залежностей.

Проговорення — це перший крок у подоланні таких травм. Але говорити про страшний досвід надзвичайно важко, для цього необхідна кваліфікована психологічна допомога. Саме таку допомогу пропонує проєкт GIDNA від команди Future for Ukraine.

Читайте також: Продавала українок в сексуальне рабство: на Київщині затримали організаторку та її спільників

Проєкт пропонує 10 безкоштовних консультацій для жінок від психотерапевток, що мають багаторічний досвід роботи саме з травмою насильства.

Щоб зібрати кошти на проєкт GIDNA, ініціювали благодійну зустріч «Спілка Черіті Маркет». Подія відбудеться у неділю, 5 березня, з 11:00 до 19:00, у закладі «Квіткова» на Шота Руставелі, 19.

Читайте також: Відважна: в Україні запустили бізнес-акселератор для жінок, які хочуть відкрити свій бізнес

Також на маркеті можна буде придбати речі від українських брендів, вінтажний одяг та аксесуари, декор для дому, свічки та ресайкл-речі, також працюватиме квітковий корнер та стенд від перукарні Iamspruthair, де можна буде зробити зачіску. Кожен продавець передасть від 30% з прибутків, отриманих цього дня, для проєкту GIDNA.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от 🙂 (@spilka__market)