Відважна: в Україні запустили бізнес-акселератор для жінок, які хочуть відкрити свій бізнес

Бізнес для жінок

Мережа центрів Дія.Бізнес за підтримки Мінцифри і Офісу з розвитку підприємництва та експорту за сприяння глобальної ініціативи She’s Next Empowered by Visa запустила проєкт «Відважна». В ньому можуть прийняти участь жінки-підприємці та українки, які мріють відкрити свою справу.

Мінцифра запрошує стати учасницею візійного акселератора від мережі центрів Дія.Бізнес та Visa українок, які заснували мікро- чи малий бізнес, або мають намір відкрити власну справу.

Читайте також: «За вагомий внесок»: українська диригентка Оксана Линів отримала нагороду Operа! Awards 2023

Спікери програми розкажуть, як аналізувати цільові аудиторії, правильно сформувати ціну на продукт, системно будувати сервіс, надійні партнерства та загалом – масштабуватися. Заявку на участь в проєкті можна подати онлайн чи офлайн.

Читайте також: Робота для людей різних інклюзивних груп під час війни: кого шукають роботодавці?

Онлайн формат передбачає участь 5 тисяч жінок незалежно від локації, досвіду чи етапу розвитку бізнесу. Щоб долучитися до програми достатньо заповнити реєстраційну форму на сайті.

Офлайн формат передбачає попередній конкурсний відбір на основі заповнених реєстраційних форм. Навчання проходитиме в малих групах (8-16 людей) на базі 10 центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес і включатиме в себе офлайн-сесії з експертами та менторами, практичні семінари та домашню роботу.

Читайте також: На відбудову України: INRO та UNITED24 презентували благодійну колекцію свічок

Програма розрахована на три місяці: від березня до червня 2023 року. Дедлайн подачі заявок на участь 10 березня. Результати обробки заявок: 13 березня. Старт та тривалість навчальної програми: березень-червень 2023 року. Відбір та презентація проєктів перед журі: 16 червня

Як отримати максимум від участі в акселераторі

За результатами проходження офлайн-програми буде сформовано рейтинг учасниць. 10 учасниць зможуть представити свої проєкти журі. Ще дві компанії будуть обрані серед тих, хто пройшов онлайн-навчання.  Для цього потрібно надіслати мотиваційний лист та розроблений бізнес-план після завершення останнього модулю програми.

Читайте також: росія викрала понад 6 тисяч українських дітей для «політичного перевиховання»

Поборотись за грант

Два найкращі проєкти у номінаціях «Дебютантка» та «Візіонерка» отримають по $5000 цільової фінансової допомоги  в рамках програми She’s Next Empowered by Visa  для впровадження бізнес-ініціатив.

Читайте також: Легкоатлетка з Прикарпаття Наталія Стребкова завоювала «срібло» на змаганнях у Португалії

Програма буде актуальною жінкам, які:

  • Нещодавно стартували свій мікро- чи малий бізнес, мають стартап з наявним прототипом продукту або послуги.
  • Очолюють мікро- чи малий бізнес, мають бізнес-план, але шукають можливості для зростання, експорту, виходу у нові сегменти.
  • Хочуть створити бізнес, мають ідею, але не знають, із чого почати.
  • Навчаються в університеті та/або представляють жіночу студентську команду, з якою готові працювати над розвитком бізнес-ідеї.

Реєстрація на програму за лінком: https://www.vidvazhna.com.ua

Новини партнерів