У Львові стартувала благодійна виставка дитячих фото

18.05.2023

15 травня у Львівському муніципальному мистецькому центрі відбулось офіційне відкриття фотовиставки “Eye contact. Погляд у спектрі.” на підтримку дітей з розладами спектра аутизму (РСА), які були вимушені евакуюватися зі своїми сім’ями до Львова з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Це ініціатива, що покликана привернути увагу суспільства до потреб українських дітей ВПО з розладами спектра аутизму. Тому було створено адаптаційний центр LEVCHYK SPECTRUM HUB — де надають внутрішньо переміщеним сім’ям із дітьми з РСА можливість безкоштовну адаптацію та соціалізацію дітей ВПО із розладами спектра аутизму.

Читайте також: Інтерактивно-ігровий посібник для підлітків: в Україні створили чатбот, який навчить гендерної грамотності

Успіхи вихованців LEVCHYK SPECTRUM HUB надихнули команду Фонду на створення проєкту-фотовиставки “Eye contact. Погляд у спектрі.”. Назва була обрана не випадково. Адже авторам проєкту вдалося майже неможливе — встановити зоровий контакт з дітьми, які зазвичай уникають цього, та віддзеркалити їхній погляд на чорно-білих світлинах.

Читайте також: Благодійність і культура на “Стадіоні Культури” вже 3 та 4 червня

Це стало можливим завдяки синтезу професійної роботи фотографині Марти Грінштейн та команди LEVCHYK SPECTRUM HUB. Експозиція налічує дев’ятнадцять фотопортретів вихованців центру у супроводі з їхніми реальними життєвими історіями. Також біля кожної світлини розташований QR-код, через який можна легко переказати будь-яку суму на розвиток корекційного центру LEVCHYK SPECTRUM HUB.

Читайте також: Український бренд випустив благодійну колекцію футболок з історією українських дітей: фото

Виставка триватиме до 15 червня включно. Відвідати її можна щодня з 10:00 до 21:00 у приміщенні Львівського муніципального мистецького центру за адресою вул. Стефаника, 11. Вхід вільний.