У серпні в прокат вийде український фільм «Королі репу»

30.03.2023

Стрічка українського кінорежисера Мирослава Латика «Королі репу» вийде у національний прокат 3 серпня. Автори презентували перший офіційний постер та тизер проєкту.

Про це повідомляє Держкіно України у Facebook.

За сюжетом, 17-річний хлопець на прізвисько Казан (Михайло Дзюба) понад усе мріє стати відомим репером та підкорити серце своєї дівчини. Заради своїх мрій Казан готовий ризикнути, але обставини спрямовують його життя в іншому напрямі, де на нього чекає боротьба за успіх, боротьба за кохання, боротьба за виживання.

Читайте також: У Києві оголосили переможців премії «Київська пектораль»

Головну роль зіграв український співак Wellboy (Антон Вельбой). Також у фільмі знялися інші відомі персони, як-от Ірма Вітовська, Карина Химчук, Юрій Кулініч, Дмитро Хом’як та Андрій Борис.

Читайте також: Український фільм «Памфір» за чотири дні прокату зібрав понад 2 млн грн

«На постері представлена трійка головних героїв фільму, кожному з яких доведеться пройти свій шлях випробувань, здобути свій досвід помилок, пережити перше кохання і перший успіх, якщо пощастить», — йдеться у повідомленні.

Фото: Держкіно

Додамо, що стрічка поєднала кримінальну інтригу, любовну історію, яскраву музику та стильний візуальний ряд. Також вона стала фаворитом Odesa International Film Festival (2021), де і відбулась її прем’єра.

Читайте також: Український фільм «Ля Палісіада» став найкращим фільмом Вільнюського міжнародного кінофестивалю

Пізніше «Королі репу» отримали безліч відзнак та схвальних відгуків на міжнародних кіноівентах, здобувши імідж нового культового українського блокбастера.