Українка вперше виграла міжнародний конкурс спікерів Nordic Business Forum Speaker Contest 2023

Голова правління експертної організації зі сталого розвитку CSR Ukraine, засновниця UWE Hub та «Дівчата STEM» Марина Саприкіна стала першою жінкою, яка виграла міжнародний конкурс спікерів Nordic Business Forum Speaker Contest 2023. Це також перша перемога для України за всю історію конкурсу.

Про це повідомила Марина Саприкіна у своїй соціальній мережі.

Промова Марини Саприкіної «Сталий розвиток під час війни» про сміливий український бізнес стала найкращою серед п’яти доповідей фіналістів із Нідерландів, Сингапуру, Швеції та США. Загалом участь у конкурсі брали понад 200 аплікантів з усього світу.

Читайте також: Український жіночий конгрес 2023: як утримати жінок у ЗСУ під час війни та після перемоги

Також Марина Саприкіна розповіла про п’ятикомпонентну модель стійкості українського бізнесу в умовах війни: безперервність бізнесу, безпека людей, допомога армії, партнерство та місцеві громади.

Читайте також: Флагманську авіакомпанію Австралії вперше в історії очолила жінка

«Коли я спілкуюся з людьми та організаціями за кордоном, я бачу, що вони знають про українців, про наших політиків, неймовірну українську армію, але не знають, що зробив український бізнес під час війни. І взагалі, чи існує він. Я впевнена, що досвід українського бізнесу потрібно вивчати, тому що, як показав минулий рік, ми живемо в дуже крихкому світі. Тому компанії в інших країнах можуть використовувати цю модель, про всяк випадок», — повідомляють організатори конкурсу.

Читайте також: 50 найкращих роботодавців воєнного часу за версією Forbes

Пізніше цього року вона приєднається до спікерів світового рівня на трьох міжнародних бізнес-форумах, серед яких Nordic Business Forum, де її переможну промову «Сталий розвиток під час війни» почують тисячі бізнес-лідерів і лідерок, та отримає за ці три виступи гонорар у розмірі 50 000 євро, які планує використати для нашої армії та власного проєкту з підтримки жінок-підприємниць, Ukrainian Women Entrepreneurs Hub, що виник як відповідь на війну, коли багато жінок з дітьми стали біженками чи переселенками.