Українки вибороли медалі під час Світового легкоатлетичного континентального туру

03.06.2023

Дві нагороди здобули українські спортсменки Юлія Чумаченко та  Ірина Климець цього вікенду під час Світового легкоатлетичного континентального туру.

Про це повідомляє НОК України.

Завершилися медалями для України два турніри у межах Світового легкоатлетичного континентального туру:

• у німецькому місті Релінген-Зірсбург;
  • у французькому місті Форбак.

У турнірі категорії Silver — 58th International Pentecost Sport Meeting у Релінген-Зірсбургу друге місце у стрибках у висоту посіла українка Юлія Чумаченко з результатом 1,88 метра.

У французькому Форбаку відбувся турнір категорії Bronze — Meeting International de Forbach, де у секторі для метання молота третьою стала Ірина Климець. Вона у першій спробі показала результат 68,15 метра, чого у підсумку вистачило для потрапляння у трійку найкращих.

Чемпіонкою турніру стала Сілія Косонь із Фінляндії — 71,04 метра, друге місце посіла француженка Лога Роус — 69,43 метра.