Українку відзначили міжнародною нагородою Voices of Courage Awards: подробиці

Українська правозахисниця й директорка «Української фундації громадського здоров’я» Галина Скіпальська 11 травня отримала міжнародну нагороду «Голоси хоробрості» (Voices of Courage Awards).

Премію присуджує громадська організація Women’s Refugee Commission («Жіноча комісія у справах біженців») за відстоювання справедливості, гендерної рівності, життя та прав жінок і дітей-біженців.

Читайте також: Українка вперше виграла міжнародний конкурс спікерів Nordic Business Forum Speaker Contest 2023

«Я є громадською активісткою понад 20 років. Я маю амбітну мету — зробити Україну кращою країною, країною з нульовою терпимістю до насильства щодо жінок. Я мрію про Україну, де кожна жінка знає свої права в суспільстві, сім’ї та соціумі. Україну, в якій кожна жінка може себе реалізувати та розкрити. Україну, де жінки здорові та щасливі!» — зазначила Галина Скіпальська.

Зазначимо, що Галина Скіпальська є директоркою представництва HealthRight International («Право на здоров’я») в Україні — міжнародної організації, яка працює у сфері охорони здоров’я та захисту прав людини, а також виконавчою директоркою МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

Читайте також: Новим гендиректором Twitter буде жінка: подробиці

Скіпальська допомагає дівчатам, жінкам і дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах через насильство, війну, бідність, та є експерткою у сфері протидії гендерно зумовленому, зокрема домашньому, насильству тощо.

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну організації, які вона очолює, надали соціальні, психологічні та юридичні послуги понад 400 тисячам жінок і дітей в Україні.

Читайте також: Вперше на Місяць полетить жінка — NASA

Окрім Галини Скіпальської, лауреаткою премії стали:

  • Махбуба Серадж — виконавча директорка Центру розвитку навичок афганських жінок (AWSDC) і президентка правління Мережі афганських жінок (AWN);
  • національна ініціатива Welcome.US, спрямована на те, щоб допомагати тим, хто шукає притулку у США;
  • Лінда Томас-Грінфілд — пані посол США в ООН.