Українські борчині здобули три медалі на молодіжному ЧС з боротьби у Тирані

У столиці Албанії розпочався чемпіонат світу з боротьби серед спортсменів віком до 23 років, де українки вибороли три медалі — золоту та дві бронзові.

Про це пише НОК України.

У вазі до 59 кг найкращою стала Соломія Винник. Українка впевнено пробилася до фіналу, де у напруженій сутичці здолала японку та стала чемпіонкою світу серед молоді (U23).

Бронзовою призеркою у вазі до 68 кг стала Манола Скобельська. У кваліфікації Манола поступилася фаворитці змагань туркені Бас, тому була змушена пробиватися до нагороди через втішні сутички, що українка впевнено і зробила. У малому фіналі наша спортсменка здолала представницю оркостану та здобула бронзову медаль.

Також із бронзовою нагородою завершила свої виступи Анастасія Альпеєва. Українка, що виступає у вазі до 76 кг, пробилася до півфіналу, де поступилася представниці Індії, та потрапила у бронзовий фінал. У ньому Анастасія здолала японку і завершила виступи на третій сходинці п’єдесталу.

Сьогодні усі українські борчині також претендуватимуть на медалі, а Ірина Бондар (до 62 кг) проведе свій золотий фінал. Окрім того, свій шлях до нагород розпочнуть борці греко-римського стилю.