Українські волонтери та бренди безоплатно влаштовують весілля для захисниць: деталі

04.05.2023

ГО «Землячки» разом з проєктом VIDDANI створили “Весілля мрії для захисниць”, в якому організовують усе — від сукні до весільного відпочинку під ключ безплатно.

4 травня, Київ. ГО “Землячки” разом з проєктом VIDDANI об’єднали понад 15 українських брендів і компаній, щоб створити ідеальне весілля для захисниць. До ініціативи доєдналися:

 • ювелірний дім Zarina,
 • мережа б’юті барів G.Bar,
 • модельєр Марга Махмудова,
 • творчий простір 7Sky,
 • церемоніймейстер Катя Краснікова,
 • магазини Аndreas Moskin, Tuto Vzuto, Gepur та brabrabra,
 • кондитер Pudra Cake,
 • салон квітів «Кловський Сад»,
 • український райдхейлінг сервіс Uklon,
 • готелі 11 Mirrors Design Hotel, Globe Runner та F&B Spa Resort (Fomich hotel),
 • ресторан La Veranda.

Читайте також: Створення меморіалу Героям полку «Азов» на Співочому полі: українців просять підтримати петицію

Проєкт “Весілля мрії” створено, щоб навіть під час війни подарувати захисницям святковий день кохання, забравши з них всю підготовку та організацію. Ініціатива здійснюється волонтерами та брендами на безплатній основі.

“Ми неодноразово отримували запити від дівчат з передової на весільний віночок та вишивану сукню для весілля на фронті. Проєкт “Весілля мрії для захисниць” створено, щоб подарувати нашим захисницям можливість відпочити від організації, виконання задач та щоденної рутини й насолодитися щасливим моментом. Куратор проєкту Анна Кудінова займається організаційними питаннями та робить важливий момент незабутнім”, — каже Ксенія Драганюк, співзасновниця ГО “Землячки”.

Читайте також: Тиждень дорослого стажера: «Життєлюб» шукає переселенців та киян старшого віку для українських компаній

21 квітня 2023 року було реалізовано перше весілля за участі партнерів, які підтримали ініціативу. Творчий простір 7Sky надав терасу з краєвидом на Київ, а церемоніймейстер Катя Краснікова зробила свято яскравим і запам’ятовуючим. Образ нареченої створювали за підтримки модельєра Марги Махмудової, мережі б’юті барів G.Bar, магазинів Tuto Vzuto, Gepur та brabrabra. Вбрання нареченого — Аndreas Moskin. Невід’ємні атрибути весілля: букет нареченої презентував салон квітів «Кловський Сад», а обручки з діамантами — ювелірний дім Zarina. Весільний торт — від кондитера Pudra Cake.

“У питанні «чи підтримати цю ініціативу» — немає варіантів відповіді! Вона одна. Ми 8 років створюємо настрій, спогади й натхнення для тисяч українських жінок. У цей час підтримати дівчат, які не образно, а абсолютно конкретно знаходять свій war life balance між службою і коханням, для нас честь, і бути причетними важливо для кожної дівчинки у нашій команді. Дякуємо нашим захисницям і бажаємо нам перемоги, а їм безмежного кохання”, — розповідає Лера Бородіна.

Читайте також: Перша леді Олена Зеленська закликає піклуватися про своє ментальне здоров’я: деталі

“Це велика честь для нас бути частиною історії кохання наших захисниць. Вони — боронять нас. Ми — боронимо їхнє кохання”, — наголошує Заріна Нетовкіна.

Завдяки партнерам проєкту 11 Mirrors Design Hotel та Globe Runner наречені насолодились весільним вікендом у столиці, а романтична вечеря була у ресторані La Veranda. Весільне авто надала компанія Uklon. А F&B Spa Resort (Fomich hotel) надає готельний номер для медового вікенду в горах.

Читайте також: 50 найкращих роботодавців воєнного часу за версією Forbes

Охочі організувати весілля закликають писати на Instagram-сторінку ГО «Землячки». Запити оброблятимуть за чергою.