Катерина Осадча і бренд One by One випустили благодійну колекцію патріотичного одягу: деталі

23.06.2023

Відома телеведуча Катерина Осадча з перших днів війни створила телеграм-бот «Пошук зниклих» та разом з великою волонтерською командою допомагає українцям у пошуку зниклих родичів. Місія пошуку зниклих людей під час військових дій – це той найважливіший сенс, який закладено в колекцію.

Офіційний мерч проєкту – речі, створені креативною командою One by One та Катериною Осадчою, які наповнені сенсом, та стануть нетривіальною складовою патріотичного гардероба.

Ошатні сорочки та сукні із льону представлені із вишивкою по коміру та традиційними зав’язками китицями спереду, а широкі рукави оздоблені орнаментом, в якому за допомогою діджитал конструктора закодовані слова — головне гасло проєкту Пошук зниклих: «Я без тебе як синій без жовтого. Я без тебе як жовтий без синього».

Читайте також: Команда соціального проєкту «Пошук зниклих» за рік знайшла 2 145 українців

Тож, безсумнівно, цей візерунок колекції є оберегом, в якому закладені найважливіші для кожної людини сенси.

Ще один принт колекції – художнє поєднання символів надії та пошуків. Птаха, що летить, квіти та гілки дерев, зображені у жовтому та блакитному кольорах – прикрашають лляну сорочку, а також футболку та хустку.

Читайте також: Ув’язнена росією українська журналістка Ірина Данилович майже втратила слух: реакція омбудсмена

Базові літні топи та футболки у цій колекції залишили свою простоту, але в той же час отримали цікаву етно-стилізацію у вигляді невеличкої вишивки тон в тон. Базова біла футболка, яка сама по собі довершить будь-який образ, поєднується з шовковою хусткою та перетворюється на незвичний і яскравий елемент гардеробу.

Читайте також: Катерина Осадча і засновниця фонду «Твоя Опора» завітали на новосілля до дітей-сиріт, яким придбали будинок: фото

Кошти з продажу колекції підуть на підтримку діяльності та технічного забезпечення проєкту «Пошук зниклих»