Український бренд RITO та авіакомпанія SkyUp Airlines створили спільну колекцію одягу: фото

26.10.2023

Український бренд трикотажу RITO спільно з приватною українською авіакомпанією SkyUp Airlines створили лімітовану капсульну колекцію одягу. Раніше компанії працювали над створенням трикотажного поло для стюардів та стюардес SkyUp.

До спільної колекції увійшли:

  • трикотажні жіночі та унісекс поло,
  • спідниці пліссе.

Читайте також: CVIT та бренд срібних прикрас Siayvo випустили благодійний мерч: фото та деталі

Комплекти представлені в таких кольорах: яскравого помаранчевого, білого та темно-синього кольорів.

Зазначимо, що трикотажні поло, розроблені флагманом українського трикотажа RITO, є втіленням елегантності та комфорту, що стало особливою відмінністю нового покоління форменного одягу авіакомпанії SkyUp, у центрі якого — піклування про своїх співробітників.

Старт продажу — 21 вересня, переглянути й придбати одяг можна онлайн на сайті RITO або в магазинах бренду.

Читайте також: Модний дім Dior представив круїзну кампанію, натхненну Фрідою Кало: фото

Нагадаємо, що нова форма SkyUp, а саме помаранчеві брючні костюми з хустинкою на плечі та кросівки замість підборів, стали предметом обговорення у міжнародних ЗМІ. Українська авіакомпанія не тільки отримала велике медіа охоплення та підтримку серед жінок зі всього світу, а ще й започаткувала новий тренд у світовій авіації.

Читайте також: Мода осінь-зима 2023-2024: українські бренди випустили нові колекції стильного одягу

Додамо, що компанія не тільки зберегла свій флот та команду під час війни, але й вийшла на європейський ринок, залишаючи діючий офіс у Києві.

«Співпраця українського бренду RITO та авіаперевізника SkyUp, не тільки про підтримку команди та стійкість бізнесу під час війни, але і про гідне представлення українського бізнесу та дизайну на конкурентному міжнародному ринку», — зазначила куратор проекту власниця консалтингової агенції в сфері моди Ольга Цареградська.

Читайте також: Українкою бути стильно: бренд RITO представив колекцію одягу у яскравих відтінках

Політикою компанії є виключно співпраця з українськими дизайнерами та виробниками. Цього року авіакомпанія забезпечила формою також і стюардів, яких перевдягнули у двобортні костюми, що були відшиті на фабриці у Чернігові.