Український фільм «Люксембург, Люксембург» зібрав у прокаті понад 14 мільйонів гривень

За два вікенди прокату фільм «Люксембург, Люксембург» зібрав понад 14 мільйонів гривень. Його подивилися 93 878 глядачів.

Про це повідомляє Держкіно.

Стрічку «Люксембург, Люксембург» режисера Антоніо Лукіча переглянули загалом понад 93 тисячі глядачів. За два вікенди прокату фільм зібрав 6,59 мільйона гривень, що майже на 1 мільйон гривень більше, ніж у стартові вихідні (12-17 квітня). Загалом від 12 квітня фільм уже встиг заробити понад 14 мільйонів гривень.

Читайте також: Український фільм «Памфір» зібрав у прокаті майже 11 мільйонів гривень

«Зазвичай хорошим результатом вважається падіння на рівні 30-40% щодо стартового вікенду. Але щоб фільм не лише не втратив, а, навпаки, набрав обертів — досить нечастий випадок. Цікаво, що так само сталось із першою картиною Антоніо Лукіча «Мої думки тихі». Ми щасливі, що фінансовий успіх картини «Люксембург, Люксембург» дозволить Володимирові, Анні та Антоніо продовжувати знімати чудові фільми. Це дуже важливо. Особливо зараз», — коментує результат Робін Ґрбіч з компанії «Кіноманія», дистриб’ютора стрічки.

Читайте також: «Блекаут. Різдво»: в Україні зняли фільм про роботу енергетиків під час російських атак

«Як могли би сказати герої стрічки «Люксембург, Люксембург», якщо глядачі ходять другий і третій раз на фільм, то це вже точно по любві», — додає співпродюсер стрічки Володимир Яценко, кінопродакшен ForeFilms.

Читайте також: Український фільм «Бачення метелика» за тиждень прокату зібрав значну суму

Головні ролі у стрічці «Люксембург, Люксембург» зіграли учасники реп-гурту «Курган і Agregat» — брати Раміл та Аміл Насірови. А режисером став Антоніо Лукіч, добре відомий глядачам за комедією «Мої думки тихі».