Ув’язнена росією українська журналістка Ірина Данилович не отримала обіцяне лікування: подробиці

10.04.2023

Кримська журналістка та активістка Ірина Данилович, яка оголосила сухе голодування через ненадання медичної допомоги й погодилася припинити його в обмін на обстеження у лікаря, не отримала належної медичної допомоги.

Про це пише видання ZMINA.

Батько журналістки Броніслав Данилович повідомив, що після припинення голодування його доньку довго не вивозили на обіцяне медичне обстеження з провини «судді» Наталії Кулінської. Вона свідомо оформила дату ознайомлення із судовими матеріалами справи на той день, коли адміністрація СІЗО запланувала вивезти Данилович до лікарні.

Читайте також: Ув’язнена росією українська журналістка Ірина Данилович припинила голодування: подробиці

Відомо, що журналістку все ж таки згодом відвезли до лікарні. Її оглянув лікар і призначив низку лікувальних заходів, а також огляди в інших спеціалістів. Однак за один день їй не надали всіх призначених лікарем медичних процедур і знову відвезли до СІЗО.

Читайте також: Комітет ВР підтримав законопроєкт про цивільні партнерства

За словами батька Ірини, незаконний «Феодосійський міський суд» не дав журналістці повністю ознайомитися з протоколами судових засідань і підготувати заперечення щодо них. Її кримінальну справу вже передали до апеляційної інстанції.

Читайте також: Експрезидент США Клінтон шкодує, що змусив Україну відмовитися від ядерної зброї: подробиці

Також Броніслав Данилович наголосив, що стан здоров’я його доньки залишається незадовільним. Вона продовжує скаржитися на постійний головний біль, втрату слуху та проблеми з координацією рухів.