В Україні запускають безкоштовну онлайн-програму для жінок-підприємиць

Ukrainian Women Entrepreneurs Hub оголошує про старт літнього сезону навчальної онлайн — програми для жінок-підприємиць UWE Hub 3.0.

UWE Hub 3.0. — це програма, яка допомагає молодим жінкам 18-35 років створювати та розвивати власний бізнес в Україні. Програма розвиває навички фінансової грамотності, пітчингу та допомагає стати ефективними лідерками бізнесів у часи невизначеності.

Серед менторів/ок та спікерів/ок програми — керівники/ці бізнесів зі списку Forbes 30 under 30, представники таких компаній, як Google for Startups, 1991 Accelerator, CET University та ще багато інших.

Читайте також: Яку роль відіграють комунікації в адаптації бізнесу до воєнних реалій

Програма проходитиме онлайн у липні-серпні 2023 року — дві теми на тиждень та QA сесія.

Протягом 8 тижнів учасниці будуть відвідувати практичні онлайн-лекції та воркшопи, працювати над індивідуальними бізнес-планами під керівництвом менторів з усього світу, познайомляться з успішними підприємицями та підвищать рівень власного бізнесу. Учасниць очікують лекції з маркетингу, брендингу, юридичних аспектів бізнесу, впровадження інновацій та створення позитивного впливу бізнесу на розвиток країни.

На заключному етапі програми відбудеться «Pitch Night» за участю бізнес експертів та інвесторів, під час якої будуть обрані 3 переможниці, які отримають грант у розмірі до 4 тисяч доларів на консультаційні та експертні послуги для покращення свого бізнесу.

Читайте також: Як змінити бренд під час війни: досвідом поділилися фахівці MRKTNG MRTH

На кого орієнтована навчальна програма?

  • Жінки, які мають бізнес-ідею, але стикаються з перешкодами на шляху її реалізації, тому потребують нових знань та підтримки від експертів/ок та спільноти.
  • Жінки, які мають бізнес на стадії запуску, але потребують практичних знань і консультацій для посилення і розвитку своєї власної справи.

Читайте також: Visa та Emerging Europe створили платформу цифрового ком’юніті для підприємниць

Критерії вибору учасниць програми:

  • Громадянки України (адже це наша superpower) віком 18-35 років
  • Знання англійської мови на достатньому рівні, аби опановувати додаткові матеріали / слухати лекції англійською мовою
  • Наявність ноутбуку / ПК з веб-камерою або смартфону з камерою, за допомогою яких ви зможете брати активну участь в онлайн-заняттях
  • Високий рівень мотивації, висвітлений у відео-візитівці у формі реєстрації
  • Наявність функціонуючого бізнесу на початковій стадії або бізнес-ідеї
  • Віра в власну справу та бажання творити зміни для себе і на рівні країни

Відбір учасниць відбуватиметься на основі якісної заявки, мотивації та онлайн інтерв’ю з учасницями для фінального відбору.

Щоб подати заявку на участь, зареєструйтеся тут до 22 червня включно.