Вікторія Рєпа та IIN оголошують конкурс на отримання гранту: подробиці

Вікторія Рєпа та IIN (Institute of Integrative Nutrition) оголошують конкурс на отримання 1 гранту* на навчання на програмі Health Coach Training.

14.06.2024

IIN – це один з найбільших та найстаріших шкіл коачингу у світі, її заснували в США ще у 1992 році. Сертифікати IIN визнаються американськими, британськими та іншими асоціаціями коучів зі здоров’я, як наприклад National Board for Health and Wellness Coaching (NBHWC), UK International Health Coach Association (UKIHCA), тощо. Повний список партнерів можна побачити за посиланням

Програма Health Coach Training будується на комплексному підході до здоров’я людини. Студенти матимуть можливість дослідити взаємозв’язок між фізичним та метальним станом та зрозуміти, як впровадити здоровий спосіб життя у насичений графік кожного. Вся програма курсу доступна за посиланням.  

Старт програми — 22.07, тривалість 6 або 12 місяців.

Для того, щоб податися на грант потрібно:

  • заповнити форму до 28.06;
  • записати відео, де розповісти про те чому вони мають отримати цей грант, завантажити відео сюди

Результати будуть оголошені 9.07.

*Розмір гранту = повній вартості навчання на курсі — $5,995 USD.

Вікторія Рєпа CEO і засновниця BetterMe минулого року закінчила цю програму та стала сертифікованим коучем зі здоров’я. Навчання в IIN розширило її експертизу, дозволило здобути новий досвід, надихнуло на нові ідеї для покращення життя мільйонів користувачів BetterMe. Сьогодні вона рада поділитися такою можливістю з кожним! 

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram