Влада Балі заборонила туристам розраховуватися криптовалютою: будуть суворо карати порушників

Уряд індонезійського курорту Балі боротиметься з іноземними туристами, які використовують криптовалюту як засіб платежу в готелях, ресторанах, туристичних місцях, торгових центрах та інших місцях. Туристам, які продовжать розплачуватись біткоїном чи іншими віртуальними активами, загрожуватимуть жорсткі санкції.

Про це повідомляє державне агентство Antara.

Губернатор Балі Ваян Костер наголосив, що єдиною законною валютою на Балі є індонезійська рупія.

Читайте також: У Північній Кореї 2-річну дитину засудили до довічного ув’язнення: подробиці

«Суворі заходи варіюватимуться аж до депортації, адміністративних заходів, кримінальних покарань, закриття комерційних приміщень та інших жорстких санкцій», – зазначив політик.

Представник Банку Індонезії Трісно Нугрохо уточнив, що торгівлю криптовалютою в Індонезії дозволено, а заборонено лише використання таких активів для оплати товарів та послуг. Ваян Костер додав, що використання на Балі будь-якої валюти, крім національної, є кримінальним злочином і може каратися аж до одного року ув’язнення та штрафу в розмірі 200 млн рупій (близько $13 тис.).

Читайте також: В Уганді будуть страчувати за одностатеві стосунки: подробиці

Попри жорстку позицію губернатора Балі, у лютому міністерство торгівлі Індонезії оголосило про плани запустити національну криптобіржу. Крім того, місцева влада внесла зміни до законодавства країни, прирівнявши цифрові активи до цінних паперів.

Читайте також: У Великій Британії вперше дала потомство найрідкісніша порода собак: фото

Варто зазначити, що туризм є основним сектором економіки Балі, який дає 28% доходу до місцевої скарбниці.