У Північній Кореї 2-річну дитину засудили до довічного ув’язнення: подробиці

У Північній Кореї жорстоко переслідують християн — до довічного позбавлення волі засудили 2-річного хлопчика та його батьків через те, що у їхньому будинку знайшли Біблію.

Про це йдеться в доповіді Державного департаменту США, пише mirror.co.uk.

У доповіді стверджується, що дворічний хлопчик і вся його сім’я були ув’язнені за свої релігійні переконання. Вони до кінця свого життя пробудуть у тюремному таборі.

Читайте також: В Уганді будуть страчувати за одностатеві стосунки: подробиці

Зазначається, що було зафіксовано вбивство жінки та її онука через віру в Бога. Ті, хто вибрався з Північної Кореї, розповідають і про жорстокі тортури через релігійні переконання. Деякі північнокорейські християни приховували свою віру навіть від своїх дітей та родини.

«Християнин ніколи не перебуває в безпеці. Дітей заохочують розповідати вчителям про будь-які ознаки віри в домі їхніх батьків», — заявила неурядова організація Open Doors USA (ODUSA). 

Читайте також: ПЦУ переходить на новий церковний календар: нові дати свят

Інша неурядова організація Korea Future заявила, що в школах дітям розповідають про «злі вчинки» християнських місіонерів, включаючи «зґвалтування, кровосмоктання, вилучення органів, вбивства і шпигунство».

Офіційно Північна Корея гарантує своїм громадянам свободу віросповідання в конституції, і як доказ цього режим наводить церкви, які він побудував у Пхеньяні. Але видання стверджує, що ці церкви слугують лише як «експонати для іноземців».

Читайте також: Найстарішу Біблію на івриті продали на аукціоні за велику суму: хто її купив?

Видання наводить свідчення одного перебіжчика, який сказав, що людей можуть заарештувати за те, що вони занадто довго затримуються біля церков і слухають музику зсередини, або навіть за те, що постійно проїжджають повз них на машині.

Читайте також: У Португалії з 1950 року жертвами сексуального насилля католицьких церковників стали понад 4,8 тисячі людей. Більшість постраждалих — діти

Для послідовників шаманізму у Північній Кореї покарання варіюється від шести місяців у таборі примусової праці до трьох і більше років у виправно-трудовій установі.

Християни можуть бути страчені, або їм загрожує від 15 років до довічного ув’язнення в таборі, що поширюється на три покоління найближчих родичів особи, визнаної винною у скоєнні злочину.