Всеукраїнський проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс» запускають в онлайн-форматі

Всеукраїнський проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців «Плюс-Плюс» від мережі освітньо-культурних просторів Гончаренко центр додатково запускають в онлайн-форматі. 

За словами організаторів, менш ніж за два тижні після запуску в офлайні команда проєкту отримала близько 1000 заявок на участь. Нині програма вже працює в Києві, Одесі, Кропивницькому, Подільську та Миргороді, а з жовтня розшириться на всі 27 центрів мережі.

Однак приблизно третина реєстрацій – це жінки з родин військовослужбовців, які проживають у віддалених населених пунктах, або в містах, де ще не відкрили Гончаренко центр. Тому організатори вирішили розширити формат та паралельно відкрити «Плюс-Плюс» в онлайні.

Читайте також: Червоні прапорці психотерапії: головні ознаки, що психолог порушує протокол

«Перші тижні роботи показали, що запит на проєкт надзвичайно великий. Наразі Гончаренко центри працюють у понад 25 містах України, але відмовити учасницям з інших міст ми просто не могли. Саме тому запускаємо онлайн-версію програми для всіх, хто з різних причин не може приєднатися до участі офлайн», – розповідають в освітньому просторі.

Зазначається, що онлайн-версія проєкту не відрізнятиметься від офлайну та міститиме ті самі компоненти й можливості. Зокрема учасниці отримуватимуть юридичні та психологічні консультації, братимуть участь у майстер-класах та втілюватимуть власні проєкти на базі мережі. Незмінним залишиться і головний принцип ініціативи – організовувати події під запит самих учасниць.

Читайте також: Феномен меншовартості: чому здається, що усі навколо розумніші та кращі?

Усі зустрічі відбуватимуться на базі Гончаренко центру Online – окремої платформи мережі, яку створили після повномасштабного вторгнення. 

«Більша частина команди Гончаренко центру Online – це освітяни з прифронтових міст, які попри все продовжують надавати безкоштовну освіту для українців. Сподіваюсь, завдяки виходу програми «Плюс-Плюс» в онлайн ми зможемо закрити якомога більше запитів жінок із родин військовослужбовців та сформувати дійсно потужну спільноту», – зазначає директорка ГЦ Online Вікторія Захарова.

Перша зустріч в онлайні відбудеться вже 26 вересня, утім реєстрація залишатиметься відкритою й надалі. Участь у проєкті повністю безкоштовна, аби долучитися, достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням

Читайте також: Порада дня від психолога: як припинити звинувачувати себе за помилки?

Довідка

«Плюс-Плюс» – національний проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців від освітньо-культурної мережі Гончаренко центр, що стартував 31 серпня. Пілотними містами, у яких вже відбулися перші зустрічі з учасницями, стали Одеса, Київ, Подільськ, Миргород та Кропивницький. У жовтні 2023 року організатори запустять програму ще в 20 містах. Проєкт передбачає комплексні юридичні та психологічні консультації, освітні лекції, майстер-класи та тренінги для матерів, дружин, доньок та сестер військовослужбовців Сил оборони. Участь у проєкті повністю безкоштовна.