WoMo-книга: #GirlBOSS за 100 мільйонів доларів

Лайфхаки для майбутніх мільйонерш

У 2005 році двадцятирічну Софію Аморузо з ганьбою звільнили зі взуттєвого бутіка, а 2014-го вона вже була власницею Nasty Gal, модного бізнесу вартістю 100 мільйонів доларів. #Girlboss — джерело натхнення для жінок, які вирішили перекроїти своє життя і стати тим, ким вони навіть не мріяли. Ця книжка —  збірка лайфхаків від Софії Аморузо. Наші читачі можуть ознайомитися з уривком, наданим ексклюзивно для WoMo видавництвом BookChef.

Як я стала #GIRLBOSS

Початок: грижі, торгування та Сумний кролик. Отже, ви вирішили долучитися до гри та розпочати eBay-бізнес. Однак спочатку маєте вирішити, скільки часу можете присвятити цьому. Пропоную не звільнятися з роботи (поки що).
— eBay для чайників —

Якщо відверто, а я тут заради цього, то Nasty Gal з’явилася на світ через мою грижу. Я жила у Сан-Франциско, не працювала, як раптово з’ясувалося, що в мене пахова грижа. Я носила суперобтягувальні штани, і навіть у них можна було помітити невеликий горбик у цікавому місці. Одного разу я збрила волосся на лобку, окрім того, що на шишці. Мені було абсолютно начхати. Та без жартів розуміла, що грижа — це медичний стан, який потребує лікування. Проте для цього мені потрібне було медичне страхування. Щоб отримати його — робота. Справжня робота.

Я знайшла її. Почала перевіряти посвідчення у фойє художньої школи. Стартували дев’яносто днів мого очікування, після яких я могла отримати привілеї працівника. Перевірка перепусток — не найцікавіша робота в світі. Отож, я мала багато часу для байдиків в інтернеті. Тоді «рулив» MySpace (я мала нік WIGWAM). Я помітила, що отримую чимало запитів у друзі від продавців на eBay, які бажали прорекламувати свої вінтажні крамниці таким молодим дівчатам, як я.

Через дев’яносто днів я отримала медичне страхування, вилікувала грижу і звалила звідтіля. На час одужання, на превеликий жаль, для мене та матері, я на місяць переїхала додому. У мене не було ні грошей, ні плану, як їх заробити, а от вільного часу — хоч відбавляй. Я згадала про запити в друзі від продавців вінтажу і подумала: «Чорт, я можу це зробити!» Я вміла фотографувати. В мене були симпатичні друзі, які могли позувати. Я носила винятково вінтаж і тямила в цьому, а також була справжнім експертом у пошуках скарбів серед сміття.

Перше, що я зробила, — це купила книжку «Ebay для чайників». Завдяки їй навчилася, як створити свою крамницю. Спершу треба було обрати назву. Чимало вінтажних крамниць на eBay називалися надто богемно: «Lady in the Tall Grass Vintage» чи «Spirit Moon Raven Sister Vintage». Отже, моя любов до суперечностей узяла верх. Я схопила клавіатуру і назвала крамницю «Nasty Gal Vintage», надихнувшись улюбленим альбомом легендарної співачки фанку та дикої жінки Бетті Девіс.

Вона, мабуть, відома саме як екс-дружина Майлза Девіса, але мене приваблювали її музика (з найкращою ритм-секцією в світі), неприпустима сексуальність і гострий язик. Виступаючи в нижній білизні та панчохах у сітку, виконуючи фірмовий рух із піднімання ноги в підборах на платформі, ця жінка була стовідсотковою #GIRLBOSS. Вона виконувала «Your Mama Wants You Back», «Don’t Call Her No Tramp», «They Say I’m Different». Бетті власноруч писала музику та тексти до пісень. Це було майже нечувано для жінки-музиканта в 1970-ті роки. Попри приголомшливість, Бетті Девіс народилася зарано, аби отримати справжнє визнання. Я гадала, що обираю ім’я для крамниці на eBay. А з’ясувалося, що започатковувала бренд, наповнений не тільки моїм, а й духом цієї неймовірної жінки.

  • Ціна: 200 грн.
  • Де придбати: book24.ua

— Читайте також: WoMo-книга: Becoming