WoMo-книга: Знову вільна

Як знайти, виправити, повернути любов до себе після розриву стосунків чи розлучення

Ваші стосунки з партнером завершились. Завершились вони тихо чи гучно, очікувано чи раптово — не має значення. Тепер ви -віьна, але це потрібно осягнути і оцінити. Як? Адже у вас до себе і до всієї ситуації купа запитань, можливо, претензій. Відома телеведуча і письменниця, колишня керівниця бізнесом із пошуку партнерів Тамзен Фадаль у своїй книжці допоможе вам пройти шлях від завершення шлюбу до нового життя, а також нових стосунків, якщо ви все-таки вирішите, що їх хочете. Видавництво «Фабула» надає можливість нашим читачам ознайомитися з уривком з книги «Знову вільна».

Найліпший проти Першого-Ліпшого: наступні дев`яносто днів

У всіх є свій ідеальний типаж. А потім він зникає. Скажімо, я, повернувшись на ринок, почала зустрічатися зі старшими чоловіками. Я була впевнена, що хочу саме цього. Близько року по тому я познайомилася з молодшим чоловіком, і ситуація повністю змінилася.

Колись я гадала, що зустрічатимуся лише зі старшими чоловіками. Пояснювала це я тим, що в такого життя буде налагоджене як фінансово, так і емоційно. Старший чоловік знатиме, чого хоче. А тоді якось увечері випадково сходила на побачення з молодшим. На той час я знала його близько чотирьох місяців і, правду кажучи, не надто йому симпатизувала й тим паче не сприймала його як об’єкт потягу. Ба більше, я насправді не відчувала до нього нічого. Ми співіснували в маленькому світі, що яки-мось чином спонукав нас запланувати обговорення пев-ної підприємницької ідеї. Це точно не побачення й точно суто у справі, і ми обоє (як нам думалося) це знали. Та як це може бути не лише діловою зустріччю? Зрештою, цей хлопак розніс мою ідею вщент, коли ми ще навіть не переступили порогу бару. Падлюка. Утім, інколи вибір часу вирішує все. (…)

Із потенційними партнерами все так само, як із вином: не будьте такими негнучкими у своїх уподобаннях чи смаках, щоб відмовлятися від будь-яких можливих варіантів. На світі багато хороших чоловіків; дайте цій, наступній частині вашого особистого життя «подихати» і, можливо, заразом відшукаєте несподівану нову людину, з якою можна відкоркувати пляшечку винця.

Це легше сказати, ніж зробити, та це можливо. Пам’ятайте: сфера знайомств постійно змінюється. Навіть якщо ви випали з неї всього на п’ять років, після вашого повернення вона матиме інакший вигляд. Зі мною було саме так. Якщо вам за сорок, не гасайте так, наче вам двадцять із хвостиком, ходячи по нічних клубах і тусуючись­ усю ніч. Якщо ви взагалі ніколи такою не були, ви можете почуватися ніяково, якщо спробуєте це зараз. Ви ризикуєте стати нещасною. Можливо, вам до вподоби­ боулінг — тоді йдіть грати в боулінг! Або вирушайте на художню виставку, до театру, куди завгодно — тільки неодмінно будьте вірні собі.

Ваш ідеал може не бути вашим «ідеальним» чоловіком

У нас усіх є список позитиву й негативу, рис, які ми мріємо побачити у своєму «ідеальному» чоловікові, товаришеві та партнерові, а також рис, які все псують. Із цих «ідеальних» рис не завжди виходить наша друга половин-ка. Натомість шукайте людину, що робить вас кращою, людину, через яку вам хочеться вставати зранку й вітатись або ж заскакувати в ліжко вночі, щоб пообніматися. Передусім шукайте людину, що поважає вас УЖЕ ЗАРАЗ, а не людину, що покохає вас, коли ви знайдете чудовішу роботу чи коли ви станете тією, ким хочете бути у прийдешньому. Ваш ідеал може не мати жоднісінької риси з того списку, який ви склали у старших класах. Це нормально; ба більше, це якраз чудово, бо знаєте що? Ви теж уже не така, якою були тоді.

Одна жінка, яку я знаю як фахівчиню (медсестра з кабінету мого лікаря), овдовіла до сорока років. Її чоловіка спіткала повільна смерть від жахливої спадкової хвороби. Дженет знала, що вони не проживуть разом до скону, ще задовго до смерті чоловіка. Та все ж після того як він пішов із життя, вона стала шукати когось дуже схожого на нього — гарного, розумного, з милими рідними й купою грошей. До цього не дотягував ніхто з тих, кого вона зустрічала. Тоді вона перестала шукати. Далі сталося дещо передбачуване (він був пацієнтом лікаря із сусіднього кабінету) та водночас несподіване.

Її новий коханий (а тепер — чоловік) був цілковитою протилежністю її першого чоловіка: старший, не надто гарний із себе і вже точно не «симпатичний», без родоводу. З іншого боку, він був веселий, добрий і гарно заробляв. Відсутність вроди та сімейного капіталу він ком-пенсував жвавістю, терплячістю й чуттям на пригоди. Дженет гадала, що її сподівання на «другу половинку» загинули, коли вона поховала свого першого чоловіка. Вона щодня дякує своїм щасливим зорям, що не дала своєму «ідеалу» позбавити себе другого шансу на щастя. (…)

Знайте себе й важливі для себе речі. Знайте, яка ви люди-на і якою хочете бути в нових стосунках. Хочете людину, яка зможе вас утримувати, щоб вам не довелося працювати ні дня? Мрієте про партнера, який мотивуватиме вас стати кращою, ніж зараз? Просто хочете цілоденно сміятися? Чи, може, вам потрібно все вищезазначене?

 

Ціна книги: 200 грн.

Де придбати: fabulabook.com