Життя зірок: Соломія Вітвіцька про чесність, приватність та свій новий Telegram-канал

Зірки теж люди

20.03.2020

Телеведуча ТСН на 1+1 Соломія Вітвіцька напередодні карантину через коронавірус була в туристичній подорожі в Італії. І після цього вирішила пройти добровільну самоізоляцію, звідки ексклюзивно для WoMo записала інтерв’ю на віддаленій основі. Соломія розповіла, що особливого в її телеграм-каналі “Особливе з Соломією”, і зізналася, з ким із селебрітіз зіпсувались стосунки після публікації новин.

Про чесність

Наскільки готові наші зірки бути справді чесними? Мені здається, що головне почати. Тільки почне хтось один, буде і другий, і третій. А потім вже це стане нормою. Я вигадала вже такий термін «прес-релізно-інстаграмне зіркове життя», і воно вже всім трішки набридло. Є попит саме на відкритість та щирість! Мені здається, що самої творчості вже замало. Люди хочуть знати, хто цю творчість створював, і за яких умов. І це нормально, що зараз люди бажають більше знати залаштунків, хочуть більше розуміти, ким є ця людина і з якими проблемами зіштовхується. Просто щоб краще розуміти, про що людина пише чи співає в піснях, чи показує в танцях або малює на своїх картинах. Це і є ті речі, які, як на мене, потрібно змінювати в українських зірках. Я впевнена, що вони готові. Останні шість років ми переживаємо складні часи, триває війна, а зараз ще у всьому світі оголосили пандемію коронавірусу. І, мені здається, це теж відбилося на тому, що зіркове життя відійшло трішки на задній план. Це стало не настільки актуальним і мені просто шкода, що ми почали сприймати багатьох селебретіз тільки через Інстаграм або через такі дуже відшліфовані прес-релізи. Хочеться все-таки розуміти, які вони насправді.

Про телеграм-канал “Особливе з Соломією”

Мені хотілося, щоб новини про зірок були більш справжніми і щирими. Щоб вони не були вилизані прес-службою чи просто узяті з Інстаграму, бо це й так усі можуть прочитати. Я хочу висвітлювати цікаві й ексклюзивні подробиці, про які більшість українських зірок наразі замовчують. Дуже особистим діляться в Голлівуді, також європейські зірки чи навіть російські. Закордонні селебрітіз розповідають про свої проблеми зі здоров’ям, про важкі ситуації в житті, і про сімейні родинні подробиці — і це дуже допомогає іншим. Мені здається, що така інформація була б дуже корисною для багатьох людей, котрі переживають схожі життєві складнощі.

Про приватне та публічне

В мене поки що немає, скажімо так, рубрики «Папараці», тобто уся інформація, що до нас потрапляє — потрапляє добровільно. Я або мої агенти працюють на подіях абсолютно відкрито. Ми підходимо і спілкуємося з зірками. Можливо, часом ставимо незручні питання, і справді буває, що у селебрітіз виникають якісь некомфортні відчуття. Є вже деякі ображені, зокрема, мій колега по 1+1 Богдан Юсипчук. Він зі мною перестав вітатися. Хоча, я вважаю, що це дивна поведінка. Принаймні я нічого такого не показала. Просто часто його бачила на різних прем’єрах з дівчиною. І чесно кажучи, Богдан навіть не сказав мені щось на кшталт: “Соломіє, будь ласка, не показуй…” . І це все було в такому ігровому режимі… Я знімала, а він намагався мені буцімто заплатити гроші, тобто я сприйняла веселе відео своєрідним жартом. Тому його нинішня реакція мені незрозуміла. Можливо, він як ведучий ЖВЛ просто бачить в мені конкурента? (Сміється — прим.ред.)

Також знаю, що Alyosha, образилась, бо я помітила і написала про її вагітність під час публічного виступу — на концерті з Владом Дарвіним. В той вечір я з нею не бачилася і не спілкувалася. А вперше її побачила вже на сцені. І, коли Alyosha почала свій виступ, всі довкола мене почали шушукатися і говорити про те, що вона вагітна.

Для мене було дивно, що жоден журналіст, жоден фотограф, жоден редактор журналу навіть не припустив цю інформацію у своїх описах і постах-публікаціях в той вечір. До того ж, я це написала не як факт. Як ми знаємо, Alyosha не притаманні широкі сукні, а в деяких було гарно видно, що вона при надії. Як на мене, це класна новина, яка потішить багатьох людей, багатьох її прихильників. Це справді така дуже хороша подія, яку не варто приховувати. І, мені здається, в неї такий вже доволі помітний термін, що явно немає за що перейматися і нервувати. Однак, мені передавали, що Alyosha була дуже незадоволена тим, що я єдина з усього залу, хто припустила, що вона не погладшала (як думали деякі люди, дивлячись сторіс в моєму Інстаграмі), а що вона справді очікує на третього малюка. Я дуже щаслива за їхню з Тарасом родину! Alyosha дійсно личать “топольки”. Вона навіть натякнула про це на сцені. Через це в мене було здивування, що вона образилася на мою публікацію. До того ж, ми з нею товаришуємо. Я знаю її батьків. І, коли Alyosha мене просила, я не розповідала про особисті речі, хоч це і було моєю роботою… Наприклад, коли вона зустрічалася з Тарасом Тополею, або була перший раз вагітна… Я знала, що вона народжувала першого сина у США. І здивувалася, коли цю інформацію оприлюднили. Просто коли справді йде прохання від людини, я це розумію і тримаю таємниці при собі. Проте, цього разу був публічний захід, де було чітко видно, що Alyosha вагітна. Мені здається, що не сказати про це було б не поважливо до артиста.

Щодо особистого приватного життя. Я б не допустила якусь приховану камеру в моєму будинку. Цього я б точно не зрозуміла. Проте, я вважаю, якщо ти виходиш з дому, то ти вже теоретично можеш бути об’єктом камери. Мене часто просять про селфі в супермаркеті і навіть в громадських вбиральнях, наприклад, на заправці. До речі, мені здається, що колись навіть робили там фото з прихильниками. Це дуже смішно звісно ж. Вже зараз селфі в туалеті якась норма і всі звикли. Насправді, дуже складно сказати, де саме ця межа між звичайним життям і цікавістю прихильників. Мабуть, коли це дуже заважає дітям чи рідним селебріті, це і є межа. Взагалі, я вважаю, що кожен журналіст, оператор чи фотограф чітко розуміє, коли він чи вона переступає межі етики.

Про відповідальність зірок

Чому наші зірки однозначно рідше висловлюються, наприклад, про права жінок, про насильство, про дискримінацію? Це знову таки відноситься до того, що про це не прийнято говорити. Я знаю кілька зірок, які справді пережили насильство в родині. Ось тільки Таяна говорить публічно на такі теми. А також, коли йдеться про суди, про допомогу журналістів, здається, дружина футболіста Олександра Алієва, Тетяна, говорить про такі речі. Тобто це взагалі поодинокі випадки, бо переважно всі намагаються замовчувати. Хоча, мені здається, це було б гарною допомогою іншим людям, іншим жінкам, які потрапляли в такі ситуації. Адже поради публічних людей, наприклад, які існують виходи з подібних ситуацій, є дуже важливими.

До того ж, в нас інший менталітет. Навіть, якщо говорити про сексуальні домагання, які зараз збурили всю Америку, то я не знаю чи сприйняли б у нас наші люди це як реальну проблему. Мені здається, українське суспільство в цьому плані буде більше звинувачувати жінку. І в нас ніби-то це нормально, що чоловік домагається жінки. А ще я думаю, що просто в шоу-бізнесі, зокрема, в телебаченні і в кіно, у нас крутяться менші гроші. А відповідно це не викликає таких конкурентних хвиль, а тому і немає таких гучних скандалів та інтриг. Я думаю, якби йшла мова про інші суми, то, мабуть, були б інші реакції у людей. До того ж, зірки були б, в тому ж числі, більш готовими до таких тем.

Читайте цікаві новини від Соломії в її телеграм-каналі «Особливе з Соломією» 

 

Психологиня Наталка Холоденко поверталася із США до України і розповіла яка там ситуація і що потрібно робити, щоб зменшити ризики захворіти.

Ольга Сумська встигла дати останній концерт і уже повертаючись з Одеси у потязі — розповіла як вона захищає себе від інфекції.

Василь Вірастюк поділився правилами, яких дотримуються у його родині під час оголошеної пандемії коронавірусу у світі.

Світлана Тарабарова на час карантину скасувала усі концерти і оголосила час он-лайн квартирників!

Матеріал підготувала Тетяна Гордієнко.