Співробітника фонду «Повернись живим» звинувачують в аб’юзі: подробиці

12.04.2023

Аналітика українського фонду допомоги армії «Повернись живим» Олександра Бурлака звинувачують у фізичному та психологічному насильстві щодо його колишньої дівчини.

Про це розповіла Надія Сазонова у Facebook.

За словами дівчини, Олександр Бурлака неодноразово бив її, тиснув психологічно, обмежував її свободу та експлуатував, а також змушував купувати наркотики.

Читайте також: Права жінок і гендерна рівність у Північній Кореї: ООН представила звіт

«Він орав за незручні подушки, за речі не на своїх місцях, за недостатньо правильну їжу, і все менше й менше взагалі зі мною говорив. Усе пояснювалося тим, що в Алєкса депресія, у якій винна я, і, якщо хочу допомогти, я маю обслуговувати його й не говорити з ним, поки він не відновиться», — пише Надія.

Читайте також: Самозахист для дівчат: відеоінструкції, як убезпечити себе в громадських місцях

Надія розповіла, що вперше Бурлака побив її у квітні 2021 року, вдруге — після того, як до них приїхав друг із Туреччини, а потім було систематичне побиття.

«Вперше вдарив він мене у квітні 2021, ми сварились через те, що він приділяв увагу усім своїм колишім і колишнім прихильницям. Я вирішила повернутись в Суми, крикнула йому «тобі є з ким тут лишатись», за що отримала розбиту губу й калюжу крові на білій футболці. Він ридав, клявся й божився, що це ніколи не повториться, тому я нікому не сказала. Фото з тг-кружечків внизу. Ні, то не герпес», — написала Надія. 

Читайте також: Ще один випадок зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті: мати та вітчим ґвалтували доньку з семи років

«Спала я завжди на підлозі, бо він категорично відмовлявся ділити зі мною диван. Коли я плакала перед сном, він підходив і бив мене ногами, аби заткнулась», — додала дівчина. 

Читайте також: Мовний скандал в Ірпені: викладачку, яка відмовилася викладати українською мовою, відсторонили

Зазначимо, що у фонді «Повернись живим» відреагували на ситуацію у коментарях під публікацією Надії:

«Нам дуже сумно читати подібні речі. Олександр нещодавно приєднався до нашої команди й пройшов випробувальний термін. Будь-які прояви насилля є неприпустимими й не толеруються фондом. Розпочали щодо цього внутрішню перевірку».

Фото: Nadia Sazonova