Check-UP за донат: благодійна ініціатива з виготовлення “Файних зупок” для військових

12.09.2023

У медичній лабораторії Ескулаб українці можуть здати програму з популярних аналізів “Check-UP за донат”, всі отримані кошти спрямують на виготовлення сухих супів та каш для військових.

Медична лабораторія Ескулаб разом зі своїм благодійним фондом, запустила благодійну ініціативу. Для цього розробили програму аналізів “Check-UP за донат”, кошти з якої перераховують у благодійний фонд для виготовлення “Файних зупок” для військових. 

Читайте також: «War Cookbook. Ukraine» — проєкт про рецепти війни

Вартість програми “Check-UP за донат” 1000 грн — це 30 смачних обідів для захисників. Всі кошти з продажу програми передадуть у Благодійний Фонд Ескулаб для виготовлення сухої їжі “Файні зупки”, “Файний борщик”, “Файний сніданок” та енергетичні батончики для наших військових. Програма “Check-UP за донат” включає найважливіші лабораторні аналізи, для перевірки загального стану організму: тиреотропний гормон, глюкозу, загальний аналіз крові та 6 показників для обстеження печінки. Дослідження можна здати у всіх відділеннях медичної лабораторії Ескулаб в Україні.

Читайте також: «Млинці за донат»: В Києві відкрилась перша благодійна кав’ярня

“З перших днів війни ми налагодили ціле виробництво супів та сніданків, які готуються за 30-40 хвилин в польових умовах. Один день роботи фонду — це 2000 ситих українських захисників. Завдяки цій ініціативі українці зможуть перевірити своє здоров’я та допоможуть придбати необхідні продукти для виготовлення сухих страв”, —  говорить директорка фонду Ескулаб Наталія Дядюшко.

Протягом 2022-2023 років благодійний фонд Ескулаб виготовив та передав військовим більше 90 000 шт сухих наборів їжі та понад 25 000 шт енергетичних батончиків. З одного 700-грамового пакету супу, борщу чи сніданку можна приготувати 10 літрів готової страви у польових умовах, а це 20 повноцінних порцій. 

Читайте також: Скільки грошей витрачають на харчування жителі України – дослідження

Придбати “Check-UP за донат” та дізнатися всі деталі можна можна на сайті ініціативи

Довідково:

Ескулаб українська лабораторія заснована у 2009 році лікарями. Компанія засуджує збройну агресію росії проти України й активно допомагає державі та військовим. В компанії діє постійна знижка на лабораторну діагностику для військових та людей, які внутрішньо переміщені. Для системної допомоги Ескулаб заснувала однойменний благодійний фонд, який займається виготовлення сухих наборів їжі “Файний борщ”, “Файна зупка”, “Файний сніданок” та доставкою медикаментів на передову.