До 8 березня: «Марш Жінок» запускає медіакампанію про українок

Марш Жінок
03.03.2023

У 2023 році марш жінок до 8 березня провести не вдасться. Причина — війна росії проти України. Тому ініціатива «Марш Жінок» запускає медіакампанію «Незламні жінки України», яка триватиме до кінця березня.

Про це пише hromadske.

«Цією кампанією ми хочемо підтримати жінок України та надати видимості їх внеску, адже дуже часто жінки зменшують та знецінюють свої зусилля, вважаючи, що роблять недостатньо багато», — повідомляють організаторки.

Читайте також: У Раді зареєстрували новий законопроєкт щодо 8 березня: подробиці

Кампанія розпочнеться на вулицях Києва, на рекламних площах, у вагонах столичного метрополітену та у соцмережах «Маршу Жінок» у вигляді інтерв’ю та постерів із жінками з різних сфер та галузей. Слоган проєкту — «Кожна робить усе, що в її силах. Там, де вона є».

Читайте також: Чи залишити вихідним 8 березня? У «Дії» запустили опитування

 «Жінка — це не «берегиня», жінка — це героїня, яка щодня, долаючи гендерні стереотипи доводить, що вона рівноцінна, сильна та незалежна особистість, яка бореться за майбутнє своєї держави. У цій державі не місце сексизму, сексуальному та домашньому насильству», — зазначили у «Марші Жінок».

Читайте також: В Україні пропонують відзначати День української жінки 25 лютого

Зазначимо, що серед учасниць кампанії — політикині, журналістки, співачки, військові, громадські діячки, представниці робітничих професій, волонтерки, лікарки тощо. З-поміж них телеведуча Маша Єфросиніна, ведуча та засновниця «Дикого театру» Ярослава Кравченко, правозахисниця Олександра Матвійчук, заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова та інші.