Екоактивістка Грета Тунберг перетне Атлантику на яхті для участі в конференції ООН

Задля підтримки молоді Північної та Південної Америки

16-річна екоактівістка Грета Тунберг перетне на яхті Атлантичний океан, щоб взяти участь в конференції ООН з проблем клімату. Школярка відправиться з Великобританії в США в серпні 2019 року. Про це Грета повідомила в своєму Твіттері.

Як повідомляє BBC, Тунберг подорожуватиме на високотехнологічній яхті Malizia II, яка не виробляє відходів. Судно, побудоване для участі в кругосвітних перегонах The Ocean Race, оснащено сонячними батареями та підводними турбінами, отже воно є екологічно чистим. Команда Malizia II запропонувала Греті свої послуги, тому що активістка не змогла знайти альтернативу літаку. Дівчина очікує, що подорож триватиме близько двох тижнів.

У США Грета візьме участь у саміті, присвяченому кліматичним змінам. Подія відбудеться 23 вересня у Нью-Йорку. Потім активістка на яхті вирушить до міста Сантьяго (Чілі), де також виступатиме на конференції. А потім рушить до Канади та Мексики.

«Протягом минулого року мільйони молодих людей вийшли на вулиці, аби світові лідери усвідомили наскільки важливими є кліматична і екологічна проблеми. Події в Нью-Йорку і Сантьяго-де-Чилі покажуть, чи вони дослухались до нас», — заявила Грета. — «Я буду разом з багатьма іншими дівчатами та хлопцями Північної та Південної Америки, я підтримуватиму їх, навіть якщо подорож буде довгою та складною. Ми зробимо так, аби наші голоси почули, бо на кону — наше майбутнє».

Джерела: news.trust.org, ВВС

— Читайте також: Операція «Антипластик»: Як я відмовилась від трубочок та пакетиків