Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Архітектурний освітній фестиваль ARCHIKIDZ!

25 мая, 2019 @ 07:00 - 26 мая, 2019 @ 14:00 | безкоштовно

25-26 травня у Києві вже втретє відчиняє свої двері архітектурний освітній фестиваль ARCHIKIDZ! Він знову об’єднає під своїм дахом професійних архітекторів, урбаністів та дітей у роботі над різноманітними проектами. Тема цьогорічного фестивалю — «Об’єднані містом». Як зробити своє місто більш комфортним для проживання? Як зберегти культурну спадщину, впроваджуючи при цьому сучасні архітектурні рішення? Про це, та багато іншого, будемо дізнаватись на фестивалі.

Традиційно в рамках фестивалю відбудеться «Велика архітектурна майстерня» — творча архітектурна освітня гра для дітей від 7 до 12 років, під час якої учасники працюють у командах над створенням власного проекту. У ролі вчителів — сучасні українські та закордонні архітектори, які не тільки володіють знаннями, а й вміють налагоджувати діалог з дітьми. Разом вони реалізують найсміливіші проекти дітей на тему сучасного містобудівництва.

«Ми прагнемо надихати маленьких творців та винахідників на зміни навколишнього світу, адже вони здатні на це. Ми розвиваємо творчий потенціал дітей, а допомагає нам у цьому архітектурна гра — універсальний інструмент для розвитку креативного мислення та творчих навичок», — зазначає директор та продюсер фестивалю Archikidz! в Україні Ольга Глініна.

З 2018 року фестиваль ARCHIKIDZ! увійшов до програми позашкільної освіти Малої академії наук України і став першим спеціалізованим фестивалем для дітей в Україні, який об’єднує сучасних містобудівників, архітекторів, урбаністів та дітей на одному майданчику. Цього року  ARCHIKIDZ! став ще більш масштабним, і на гостей фестивалю чекає ще цікавіша програма, серед якої майстер-класи, лекції, перформанси, конкурси, розіграші, та навіть ярмарка! То ж нудьгувати не буде ніхто. Дізнатись історію фестивалю, подивитись повну програму та зареєструватись на нього можна на сайті — archikidz.org.ua та на сторінці заходу у Фейсбук.

Фестиваль відбудеться за підтримки Малої академії наук та спонсорів фестивалю — ТОВ ПТК «Агромат», ПАТ «Лантманнен Акса», SAGA Development, Leroy Merlin, Посольство Федеративної Республіки Німеччина Київ, Holiday Inn Hotel.

Начало:
25 мая, 2019 07:00
Окончание:
26 мая, 2019 14:00
Стоимость:
безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Archikidz Festival
пров. Лаврський, 7, Киев, Украина