Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Благодійна фотовиставка Dasha Tenditna у підтримку «Міста Добра» —  кризового центру для матері і дитини.  

21 декабря, 2019 @ 12:00 - 12 января, 2020 @ 15:00

21 грудня о 14:00 фотограф Даша Тендітна та благодійний фонд «Я  майбутнє України» запрошують на світське відкриття благодійної фотовиставки «З чистого листа». Виставка проводиться на підтримку кризового центру для матері і дитини «Місто добра».

Знаменитості, публічні та політичні діячки, а також бізнес-вуман виступлять із мотиваційними спічами про відповідальне материнство та соціальне сирітство.

Серед зіркових спікерів: Любовь Юнак (Lubov Younak), Елена Сапунова (Лена Борисова), Svitlana Bevza, Даша Малахова (Dasha Malakhova), Катерина Єгорушкіна (Kateryna Yegorushkina), Valeriia Khodos та ін. (перелік гостей постійно доповнюється). Музичний супровід заходу – піаніст Mike Kaufman-Portnikov. 

Для дітей проведуть майстер-класи прямо у музеї.  

Мета проєкту — привернути увагу суспільства до проблеми соціального сирітства, а також зібрати кошти для продовження будівництва кризового центру для жінок з дітьми «Місто Добра». 

Фотовиставка демонструє два протилежних світи, які зараз існують поряд із нами: світ дітей, які живуть в інтернатних закладах, і світ тих, кого врятували від інтернатної системи та залишили із рідними. На світлинах — діти з дитячих будинків, а також — мами з дітьми, яким своєчасно допомогли, та їхні історії.  

Зауважимо, в Україні понад 100 тис. дітей проживає в інтернатних закладах. У 90% цих дітей є біологічні батьки. Бідність, відсутність належних умов проживання, насильство у сім’ях — основні передумови розлучення дітей із найріднішими.

Фотопроєкт показує, що бідність – це не причина для сирітства. Іноді ми можемо врятувати чиєсь щасливе майбутнє, вчасно простягнувши руку допомоги. 

Запрошуємо усіх небайдужих на урочисте відкриття фотовиставки та підтримати будівництво кризового центру «Місто Добра»! 

Публічне відкриття: 21 грудня о 14:00 з мотиваційними спічами від відомих жінок та майстер-класами для дітей, шампанське

Вхід: вільний

Детальніше про кризовий центр для мами та дитини «Місто Добра» https://misto-dobra.com.ua/  

Начало:
21 декабря, 2019 12:00
Окончание:
12 января, 2020 15:00
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , , ,

Место проведения

Государственный музей Тараса Шевченко
бул. Тараса Шевченко, 12 Киев,