Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Не соромся емоцій: у Києві відкривається перша в Україні школа емоційного інтелекту

28 сентября, 2019 @ 05:00 - 14:00

21 вересня у Києві запрацює «Емолект» перша в Україні школа, яка спеціалізуватиметься на розвитку ЕІ у дітей. Її програми націлені на розвиток та контроль базових емоцій та на здобуття soft skills навичок соціальної взаємодії, які важливі для формування майбутніх професійних вмінь. До них відносяться комунікабельність, стресостійкість, підвищення самооцінки, навички вирішення конфліктів. 

У школі діють програми для дітей віком від 4 до 16 років, розроблені фахівцями з дитячої психології та педагогіки. Викладачі школи спрямовані на комплексний розвиток дитини і досягнення результатів спільними з батьками зусиллями. 

Педагоги школи знайомлять дітей зі світом емоцій за допомогою мультяшних персонажів емчиків. Вони мають набір візуальних характеристик, які відрізняють їх один від одного. 

Оксана Писаренко, засновниця «Емолекту»:

У сучасному світі психологи дійшли висновку, що для людини важливо розвивати не тільки IQ, а й звертати увагу на емоції. Вміння сприймати, розвивати та розуміти емоції отримало назву емоційний інтелект (ЕІ). Високі показники ЕІ вказують на те, наскільки людина є емпатичною, задоволеною життям та як вона поводитиметься у стресових ситуаціях.

Школа функціонуватиме за адресою: вул. Павлівська, 26/41.

Дата
28 сентября, 2019
Время:
05:00 - 14:00
Мероприятия
,

Место проведения

«Емолект»
вул. Павлівська, 26/41 Київ, Украина