Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Подорож музеями Німеччини та Польщі

24 июня, 2018 - 1 июля, 2018 | 670 євро

Уявіть собі мандрівку, де в центрі уваги не туристичні місця, а шедеври мистецтва. Культурний Проект запрошує в подорож, яка стане інтенсивом з історії культурної спадщини. Ви відвідаєте міста-музеї, розкішні палаци королів, галереї з перлинами німецького Відродження та місце, яке стало польським Єрусалимом.

І якщо в червні спека в столиці дається в знаки, в Німеччині в цей час погода нагадує відпочинок в прохолодному затінку зелених садів. Оскільки червень дарує нам плюс один вихідний на День Конституції, це привід використати його з максимальними враженнями. Культурний Проект пропонує з головою пірнути в історії художньої династії Кранахів, випити запашної кави на вуличках міст, що практично зійшли з ілюстрацій до казок братів Грімм, та знайти потаємні ходи в лабіринтах королівських палаців.

Маршрут подорожі збалансований так, щоб ви могли охопити максимум з мінімальною втомою. Ви побачите унікальні  міста, які зберігають традиції німецької архітектури та входять до списку культурної спадщини ЮНЕСКО. Наприклад, у Кведлінбурзі 1600 будинків, які визнано архітектурними пам’ятками. І це на містечко, в якому мешкає лише 21 тисяча мешканців. Ви детально розглянете пруські будиночки-фахверки, які вважаються практично національним скарбом та завітаєте до костелів, яким більше 600 років. Відчуєте пульсацію історії в стінах монастиря Кальварії-Зебжидовської, яка стала світовою святинею та місцем паломництва. І дізнаєтесь, чому король Фрідріх ІІ готовий був померти в спокої Східного Версалю — Сан-Сусі.

Але найбільша родзинка подорожі навіть не в унікальних містах та галереях, які мало знайомі українцям. А в тому, що весь час вас супроводжуватиме мистецтвознавець Наталія Романова. Кожен день ви отримуватимете чергову порцію знань та коментарів, які доповнять враження фактами. Організатори обіцяють насичений мистецький квест. Візити до музеїв, екскурсії містом чи галереями палацу Сан-Сусі будуть насичені підказками досвідченого експерта: як не пропустити найважливіше та помічати деталі, як зрозуміти про епоху, архітектора чи художника більше, аніж бачить пересічний турист.

Ну і ми вже згадували — Кранаха? Так, окрім його шедеврів ви побачите твори Ахенбаха, Рубенса, Караваджо, Ван Дейка й на цьому перелік не завершується. Тож радимо не зволікати. Організатори стверджують, що місць в групі небагато, але вільні ще є.

Коли: 25 червня — 01 липня.

Маршрут: Кальварія — Зебжидовська — Лейпциґ — Кведлінбурґ — Ґослар —Ганновер — Гільдесгайм — Потсдам — Вроцлав

У програмі: 8 міст, 3 музеї, унікальний монастирсько-архітектурний комплекс.

Знижка до 30 травня 100 евро.

Деталі шукайте на сайті http://culturaltourism.com.ua/museums-of-germany

Начало:
24 июня, 2018
Окончание:
1 июля, 2018
Стоимость:
670 євро
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , , , ,

Место проведения

Культурний Проект
Освітня Станція 31В1 вул. Пушкінська 31-в-1, Украина
Карта Google

Организатор

Культурний Проект
Телефон:
067 504 45 37
Email:
Вебсайт:
http://culturaltourism.com.ua/museums-of-germany