Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

STEM-фестиваль

23 сентября, 2017 @ 08:00 - 16:00 | вхід вільний

Фестиваль відбудеться 23 вересня 2017 року, на території Київського Палацу дітей та юнацтва, за адресою: вул. Івана Мазепи, 13.

Організаторами фестивалю є Громадська організація «Соціальна справедливість «Совість». Захід проходитиме за підтримкою Департаменту освіти КМДА, Київського палацу дітей та юнацтва та Інституту модернізації змісту та освіти.

Генеральним інформаційним партнером виступає SHORTMEDIA.

Мета фестивалю – залучити талановитих дітей до науки та її популяризація серед молоді.

На фестиваль запрошуємо  школярів віком від 7 до 18 років. Особлива увага приділятиметься авторам науково-технічних винаходів. Діти мають реальну можливість патентування та впровадження власних проектів.

Учасникам запропоновано чисельні профільні зони, майстер-класи, виставкові майданчики та лекції видатних винахідників. Спілкування з професіоналами надихне підлітків на подальший розвиток, сприятиме реалізації унікальних творчих проектів в сучасних наукових та виробничих процесах.

Наука, технології, інженерія та математика (S-science,T-technology,E-engineering,M-mathematics) — 4 основні дисципліни, які стають визначальними вже сьогодні.

Програма фестивалю пропонує: лекції, змагання, конкурси технічних рішень, виставку проектів та багато іншого.

Під час минулого фестивалю, який пройшов 27 травня 2017 року, представники компанії KyivFarm розповіли як на балконі виростити томати. Компанія Teen Screen провела майстер-класи для підлітків на тему «Як стати професійним журналістом». Творча майстерня «Сверлик» допомогла дітям створювати фігури з дерева.

Фестиваль буде проходити з 11:00-19:00.

Для гостей вхід вільний та не потребує реєстрації.

Наші контакти:

Юлія +38063 788 83 96

Олена +38093 482 27 41

[email protected]

Дата
23 сентября, 2017
Время:
08:00 - 16:00
Стоимость:
вхід вільний
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Київський Палац дітей та юнацтва
вул. Івана Мазепи, 13 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Громадська організація «Соціальна справедливість «Совість»