Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Танцювальні постановки Candoco Dance Company

Март 1, 2017 @ 19:00 - Март 2, 2017 @ 21:00 | 80 - 200 грн

Танцювальна компанія Candoco об’єднує професіоналів з інвалідністю та без. Створюючи майстерні та видовищні постановки, колектив підважує звичне сприйняття сучасного танцю, фізичних можливостей та естетики актуального мистецтва. Відзначаючи своє 25-річчя, Candoco представлять київській аудиторії свої найбільш приголомшливі перформанси: Beheld» та «Set and Reset/Reset».

Покази відбудеться у Київському академічному театрі на Липках 1 березня о 19:30 та 2 березня о 19:00.

Британський танцюрист Александр Вітлі швидко здобув популярність завдяки своїй зухвалій та віртуозній хореографії. Його постановка «Beheld» для Candoco поєднує в собі потужні дуети та групові сцени, що справді перехоплюють подих. Дію супроводжуватиме гіпнотична музика німецького композитора Нілса Фрама в адаптації Рутгера Зудервельта. У цій постановці сім танцівників компанії Candoco досліджують можливості та обмеження навколишнього простору, котрі диктують нам, як сприймати самих себе і як дивитися на світ.

У постановці «Set and Reset/Reset» танцюристи компанії створюють нову версію культової роботи американської хореографині Тріши Браун Set and Reset. Оригінальна постановка була вперше представлена у Бруклінській музичній академії у Нью-Йорку у 1983 році. У 2011 році Candoco спільно з танцювальною компанією Тріши Браун поставили її знову, підлаштувавши хореографію під особливу тілесність артистів з інвалідністю. Це перший випадок, коли такий знаковий твір був відтворений інклюзивною танцювальною групою.

Покази у Києві супроводжуватимуться практичними майстер-класами для усіх охочих, про реєстрацію на які ми оголосимо окремо.

Начало:
Март 1, 2017 19:00
Окончание:
Март 2, 2017 21:00
Стоимость:
80 - 200 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Київський академічний театр на Липках
вул. Липська 15/17 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Британська Рада в Україні
Вебсайт:
http://www.britishcouncil.org.ua/events/performance-candoco-dance-company