Музей Ханенків презентує виставку «Малярство польське» зі збірки Львівської Національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького».
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaВПЕРШЕ ДО КИЄВА ПРИБУДЕ БІЛЬШ, НІЖ ДВАДЦЯТЬ ПОЛЬСЬКИХ ПОЛОТЕН 18 – ПОЧАТКУ 20 СТОЛІТЬ.
Про проект «Європейський вимір»:

Започаткований Музеєм Ханенків у 2012 році, проект популяризує європейську культурну спадщину, що зберігається в музеях України. В його межах уже відбулися виставки «100 шедеврів» (твори європейського живопису з дев’яти міст України, 2012) та «Скарби баронів де Шодуар» (європейський живопис з Житомирського краєзнавчого музею, 2014). Виставка «Малярство польське» є третьою у цьому циклі.
Виставка триватиме з 15 червня по 3 вересня 2017 року.
Останні новини
- Американська журналістка отримала премію «Ґрейсі» за висвітлення війни в Україні
- Представникам Європарламенту передали листи з історіями спротиву в Криму та закликали його підтримати
- В Україні надаватимуть гранти бізнесу з територій можливих бойових дій
- Статуетку Букерівської премії назвали Айріс: подробиці
- ЮНЕСКО надасть кошти на відбудову музею Григорія Сковороди на Харківщині Новости на главной
У Львівській галереї мистецтв зберігається найцінніша в Україні збірка польського живопису 18 – початку 20 століття. На жаль, її рідко бачать за межами Львова. Колекція ще жодного разу не була експонована ані в Києві, ані в інших містах України.
Ян Матейко, Яцек Мальчевський, Генрик Семірадський, Ольга Бознанська, Владислав Бакалович, Войцех Коссак, Юзеф Мегоффер – ці імена давно відомі європейським колекціонерам та любителям східноєвропейського живопису, але досі залишаються переважно незнайомими для українського глядача.
Серед авторів, представлених на виставці «Малярство польське» — романтики й реалісти, адепти академізму та символісти, прихильники імпресіонізму та різних течій модернізму. Випускники німецьких, австрійських, паризьких художніх шкіл та академій, ці польські митці були живими символами справжнього космополітизму та універсальності мистецтва. Водночас, саме їхні твори стали візуальними емблемами польської національної ідентичності.
В анотаціях до творів використано матеріали науковців Львівської Національної галереї мистецтв імені Б. Возницького Ігоря Хомина та Вікторії Сусак.
Відкриття 14 червня о 17:00. Вхід на відкриття вільний.
Вартість вхідного квитка на виставку: 40 грн дорослі, 20 грн студенти, 10 грн пенсіонери та школярі