Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Виставка «Народжені Карпатами»

Август 11, 2017 @ 17:00 - Август 21, 2017 @ 17:00

11 серпня 2017 року у столичній галереї «Митець» (Велика Васильківська,12) о 17.00 відбудеться відкриття плакатного проекту «Народжені Карпатами».

Перед глядачем постане унікальна плакатна галерея видатних особистостей, життя та творчість яких пов’язані із Карпатським простором.

Плакатні проекти «Народжені Карпатами-І», «Народжені Карпатами-ІІ»  було створено за участю студентів і викладачів КНУКІМ, членів секції плакату та графічного дизайну Київської організації Національної спілки художників України, івано-франківських художників, як частина Локації «Art SPACE» в рамках І і ІІ Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір».

Започаткований 2016 року проект реалізувався у вигляді плакатної виставки в Музеї мистецтв Прикарпаття під час Першого Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір». Акція отримала зацікавленість публіки, позитивну пресу і пропозиції продовження портретного ряду.

Ознакою проекту 2017 року стала участь місцевих жителів та гостей міста, котрі долучилися до виставки і допомогли скласти перелік осіб, вартих художнього опрацювання в жанрі плакату. Також відмінністю проекту став вихід на вулицю, експонування плакатів просто неба у вирі фестивалю.

Протягом дворічної історії в рамках проекту було створено 124 плакати, видано 2-а каталоги і проведено виставки на 3-х локаціях.

«Народжені Карпатами» належить до тієї категорії проектів, які ніколи не втрачають актуальності і матимуть своє продовження ще довгий час, адже кількість видатних особистостей та подій, пов’язаних із Карпатським регіоном, – невичерпна.

Начало:
Август 11, 2017 17:00
Окончание:
Август 21, 2017 17:00
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Художня галерея "Митець"
вул.В.Васильківська, 12 Київ, Украина