Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Виставка «Non Stop. Art»

Май 24, 2017 @ 11:00 - Июнь 2, 2017 @ 19:00

З 24 травня відкривається актуальна виставка сучасного живопису «Non Stop. Art», де будуть показані витвори мистецтва, що були представлені командою Lera Litvinova Gallery на всесвітньо відомій події Art Expo New York 2017!

Art Expo New York є однією з найстаріших арт-ярмарок США, на якій було представлено роботи митців більш ніж 40 країн світу! Не виключенням стала і Україна.

Київський арт-простір Lera Litvinova Gallery, у особі кураторів Леонори Янко та Лери Літвінової, показали зарубіжній аудиторії роботи Заслужених художників України Леоніда Заборовського та Наталії Папірної, а також витвори концептуальних митців Лери Літвінової, Олени Пронькіної, Наталії Корф-Іванюк та Олексія Іванюка. Особливою подією стала презентація нової роботи німецького епатажного стріт-арт митця Johnny Crack.із серії GOLDEN MUSE.

Спеціально для української аудиторії організатори створили проект Non Stop. Art, де представлена частина робіт художників, що приймали участь у арт-ярмарці у Нью-Йорку на початку квітня. Протягом події куратори проекту будуть раді розповісти про тенденції у сучасному мистецтві та поділитися експертним досвідом міжнародних подій. Ви зможете поспілкуватися про зв’язок світових мистецьких тенденцій, його вплив на становлення культури, моди та загальний розвиток суспільства.

Серед великої кількості світових шедеврів, українське мистецтво є самобутнім і розвивається з шаленою швидкістю. У художніх витворах Леоніда Заборовського прослідковується унікальний стиль «Кримський імпресіонізм». Наталія Корф-Іванюк та Олексій Іванюк у своєму живописі зображують саме українську природу та побут, але з характером експресіонізму та фовізму, який був притаманний європейським художникам ХХ ст. Картини Лери Літвінової та Олени Пронькіної є переосмисленням мистецтва авангарду, де знайшли себе такі митці як Марк Ротко, Фернан Леже, Жорж Брак.

Все це являє собою поєднання світових тенденцій та українських традицій живопису, що формує унікальний аутентичний підхід до мистецтва.

Куратор проекту Леонора Янко говорить: «Сьогодні, рефлексуючи багатовікові традиції, митці встановлюють нові правила та створюють образи, які слугують новими канонами краси. Це мудрість і філософія, які художник синтезує в новій формі.»

Lera Litvinova Gallery запрошує шанувальників мистецтва відвідати звітну виставку Non Stop. Art нью-йоркського проекту галереї. Вхід на виставку вільний. Роботи доступні до придбання.

Адреса: Кільцева дорога, 14, територія авто-салону Acura. З 11.00 до 19.00, вихідні до 16.00

Начало:
Май 24, 2017 11:00
Окончание:
Июнь 2, 2017 19:00
Мероприятия
, , , ,

Место проведения

Lera Litvinova Gallery
Кільцева дорога, 14, територія авто-салону Acura Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Lera Litvinova Gallery