Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Виставка «Стале споживання для сталого розвитку»

Сентябрь 12, 2015 @ 09:00 - Ноябрь 30, 2015 @ 19:00 | вход свободный

Виставка присвячена раціональному споживанню енергії та ресурсів, поводженню з відходами, а також впливу споживчих звичок сучасної людини на здоров’я та довкілля. Працюватиме експозиція з 12 вересня до 30 листопада 2015 року. Відвідати її зможуть усі бажаючі, завітавши до Київського палацу дітей та юнацтва за адресою вул. Івана Мазепи, 13 (ст. метро Арсенальна) щодня з 09:00 до 19:00.

Всім відомо, що сучасна економіка знищує нашу планету. Але як це стосується особисто Вас? Та чи стосується взагалі? Як економити на комунальних платежах? Як змінити свої споживацькі звички щоб покращити якість життя та здоров’я, при цьому піклуючись про довкілля? Як зменшити свій «карбоновий» слід щоб запобігти кліматичним змінам? Як відрізнити продукцію з поліпшеними характеристиками щодо впливів на довкілля та здоров’я людини? Чи можливо зменшити кількість відходів на побутовому рівні? Як надати речам «друге життя»? Цікаво? Шукайте відповіді на ці та інші питання на виставці «Стале споживання для сталого розвитку»!

Експозиційні модулі в цікавій та доступній формі розкривають питання впливу продукції на довкілля та здоров’я людей на всіх етапах її життєвого циклу: від видобутку сировини та виробництва до споживання та утилізації. Стенди містять інтерактивні елементи, наочні матеріали та практичні поради щодо споживчого вибору продукції та послуг з урахуванням їх впливу на здоров’я та довкілля, енерго- та ресурсозбереження, поводження з відходами тощо.

Захід організований в рамках проекту «Стале споживання – шлях до збереження навколишнього природного середовища та покращення якості життя». Проект впроваджується Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

12 вересня 2015 року о 14:00 відбудеться офіційне відкриття виставки за участю:
Сергія Волкова – керівник сектору енергетики та навколишнього середовища Програми розвитку ООН в Україні;
Світлани Берзіної – президент Всеукраїнської громадської організації «Жива планета»;
Оксани Добровольської – директор Київського палацу дітей та юнацтва.

Подробиці дивіться на сторінці виставки.

Начало:
Сентябрь 12, 2015 09:00
Окончание:
Ноябрь 30, 2015 19:00
Стоимость:
вход свободный
Категория мероприятия:

Место проведения

Киевский Дворец Детей и Юношества
ул. Мазепы, 13 Киев,
Карта Google
Вебсайт:
http://www.palace.kiev.ua/