Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Зоозахисна конференція “ЗА Тварин!”

21 августа, 2018 - 23 августа, 2018 | 150 грн

22-23 вересня вперше в Україні відбудеться зоозахисна конференція “ЗА Тварин!”, яка збере не тільки українських представників зоозахисного руху, але й всесвітньо відомих іноземних спеціалістів із запобігання жорстокому ставленню до фермерських тварин.

Майданчик конференції стане місцем для обговорення стратегій, видів та шляхів руху за права тварин в Україні. За два дні конференції у відвідувачів буде змога прослухати лекції та подискутувати із спікерами з США, Швейцарії, Великобританії, Латвії, Білорусі, Польщі та Данії.

Вперше в Україні виступить і автор книги «Кінець промислового тваринництва» — Джессі Різ​. В своїй книзі Джессі презентує дорожню карту більш етичної, стабільної та процвітаючої харчової системи для людей та тварин. Джессі — директор з досліджень Інституту Сентиментації (Sentience Institute) — аналітичного центру, який вивчає найбільш ефективні стратегії розширення моральності людства. Він автор статей для таких медіа як Quartz, Salon і Vox. З презентацією своїх напрацювань виступив вже у 15-ти країнах світу.

“В останні роки ми спостерігаємо, як у всьому світі люди все більше уваги звертають на екологію та навколишнє середовище. Значною частиною нашої екосистеми є фермерські тварини, які утримуються в жахливих умовах та потерпають від жорстокого поводження, а саме тваринництво несе значний негативний вплив на екологію. Ми вирішили зібрати на одному майданчику людей, які мають досвід ефективних змін добробуту тварин в європейських країнах, що згодом можна буде імплементувати в Україні”, — Маханьова Дарина, віце-президент ГО “Відкриті клітки”

Коли: ​22-23 вересня
Де:​ Конференц Хол Eleven Hall за адресою Хрещатик, 7/11.
Вартість:​ 150 грн, придбати квитки можна тут

Начало:
21 августа, 2018
Окончание:
23 августа, 2018
Стоимость:
150 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

Eleven Hall
Хрещатик, 7/11 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Відкриті клітки
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/239140816892203/