Матері українського ЛГБТ+ військового погрожували через діяльність сина: подробиці

17.04.2023

Матері українського бійця та учасника ЛГБТ+ спільноти військових Павла Лагойди невідомі погрожують спалити дім через його діяльність.

Про це повідомила громадська організація «Військові ЛГБТ та наші союзники Ukrainian LGBT Soldiers and our Allies» у Facebook.

Лагойда є учасником бойових дій, нині перебуває на фронті.

Читайте також: Комітет ВР підтримав законопроєкт про цивільні партнерства

«Погроза надійшла телефоном, потім до матері приїхала невідома машина і з неї фотографувався будинок. Напад та погрози в тилу на найближчих рідних військових через їхню активістську правозахисну діяльність у цивільному житті є вагомо обтяжливими обставинами і так важкого злочину», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Папа Римський Франциск розповів, що думає про аборти, секс, порно та ЛГБТ

Перед цим у громадській організації повідомили, що Павло Лагойда та його партнер Владислав, теж військовий, освідчилися один одному.

«Пара зробила один одному пропозицію руки та серця та чекає ухвалення закону про інститут реєстрованих партнерств», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Задля підтримки прав жінок та ЛГБТ: французька міністерка знялася для Playboy

Також в організації закликали підписати петицію за реєстровані партнерства для одностатевих і різностатевих пар на підтримку законопроєкту № 9103 «Про інститут реєстрованих партнерств», щоб допомогти здійснити мрію чоловіків — весілля в Україні.

Фото: Військові ЛГБТ та наші союзники Ukrainian LGBT Soldiers and our Allies