Мільйон для парамедиків: бренд Lúna та батальйон «Госпітальєри» випустили благодійний дроп футболок

10.06.2024

Український бренд Lúna спільно з медичним батальйоном «Госпітальєри» створили благодійну футболку, 100% продажів з якої будуть спрямовані на нагальні потреби батальйону.  Мета – 1 000 000 гривень. 

«Слідкуючи за роботою «Госпітальєрів», особливо парамедикинь, ми не могли не захопитися їх внутрішньою силою та впевненістю у завтрашньому переможному дні. Вони – уособлення безмежної внутрішньої сили української жінки. Ми хочемо підтримати цю силу!», – розповідають у Lúna.

Читайте також: Вихідні на природі всією родиною: що взяти з собою на пікнік та які страви готувати на багатті

Футболка має три декоративні елементи, що несуть конкретні значення. Тасьма, на якій зазначена назва батальйону; зображення «рука в руці» – уособлення роботи медиків, що рятують життя; шеврон «Госпітальєрів» – головна символіка медичного батальйону.

Героїнями проєкту стали чотири парамедикині «Госпітальєрів», що приймають участь в евакуаційний рейсах до гарячих точок – Лемешко Іванна (в цивільному житті – медсестра), Селіверстова Катерина (в цивільному житті – дитячий анестезіолог), Прокаєва Анастасія (в цивільному житті – журналістка), Марченко Вероніка (в цивільному житті – бізнес менеджер IT компанії).

«Заради здоров’я, заради інклюзивності для поранених, які мають потім жити і жити гідно, а також заради того, щоб діти мали майбутнє», – зазначає в відеоінтерв’ю для бренду Катерина Селіверстова.

Вартість футболки – 850 гривень. 100% коштів від продажу цього дропу будуть передані батальйону. Футболки можна придбати на сайті.

Lúna — український бренд базової жіночої білизни та одягу, заснований у 2015 році. Як і кожен свідомий бізнес України, Lúna активно бере участь в благодійних ініціатив та донейтить на збори для ЗСУ, постраждалих від війни українців та тварин. Свій зібр бренд відкрив вперше. 

«Госпітальєри» — добровольча організація парамедиків, заснована на початку бойових дій в Україні у 2014 році. Займаються евакуацією, що включає першу медичну та домедичну допомогу українських воїнів. Гасло батальону — «Заради кожного життя!».

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram