Мур-мяу: ТОП-5 дитячих книжок про котів. Частина друга

12.06.2024

Чому ми так любимо котів? Чому їхні пухнасті мордочки здаються нам такими милими, няшними? Вчені-етологи, які займаються вивченням поведінки тварин і людини вважають, що любов до котів генетично обумовлена. Справа в тому, що великі котячі були одними з найнебезпечніших для наших предків хижаків. Для виживання нам необхідно було спостерігати за їхніми звичками і в цьому процесі народилося наше захоплення ними. Ось чому нас так заворожує витонченість та граціозність рухів кішки, в яких легко читається небезпека. 

Але, якщо не входити у вчені спори, то на питання “Чому ми любимо котів” можна відповісти простіше: це чудовий спосіб отримати безумовне безкорисливе кохання і поділитися ним. Ми милуємося нашими котиками, бавимо їх і навіть читаємо книжки.  Звісно про котів! 

Womo вже ділилося підбіркою дитячих книг про котів і ось — час другої частини!

Агент Бінкі та інші

Бінкі це свійський симпатичний котик, який майже ніколи не полишає домашньої «космічної станції». Але у своєму уявлення він — космічний агент і  безстрашний лідер епічних місій! І це є джерелом нескінченних кумедних ситуацій. Незалежно від того, бореться він самотужки з інопланетними загарбниками (комахами) чи старанно тренує нового космічного кадета (сімейного собаку), Бінкі невпинно докладає зусиль, щоб виконати свою місію. Його кумедний погляд на світ з котячої точки зору та прагнення до своєї безпеки вельми оригінальні! 

Котулаки

Брати-близнюки Лев і Мирчик мріють навчитися перекидатися на диких звірів. Тому вирушають у селище вередливих відьом і відьмаків, де зустрічають свою прабабусю Малину Зловісну та двоюрідну сестру Ладу. Їм відкривається таємниця котулаків, однак це лише початок. Уклавши угоду з вередливими мешканцями Доброго Дуба, діти їдуть до Києва шукати легендарну бібліотеку Ярослава Мудрого. Які саме книжки потрібні котулакам? У чому полягають секрети хатини звірулаків і захаращених київських підвалів? Читайте в першій книжці серії «Котулаки».

Кошеня і Сонечко

Маленьке кошеня познайомося із комашкою сонечком на власному носі. Хто це і чому його так звуть? Чим воно корисне? Чи направду живе на небі? Питає маму, питає друзів, і як наслідок дізнається милий і дуже по-дитячому світлий секрет сонечкового імені. І що він сам — сонечко для рідних. 

Книжка для сімейного читання. Ніжна — ніжна, світла і літня, повна обіймів і ласки. Можна відсканувати QR код і послухати, як цю книжку читає авторка. 

Когтій

О, це не просто кіт, це ж імператор-вигнанець із Всесвіту й жадає помсти! Він безжальний і хитрий, але гарний й пухнастий. І ще на його шляху завжди пригоди та цікаві історії. Всі книги про Когтія є бестселерами за версією New York Times. Читачі відзначають в них вдале поєднання сюжету, гумору та кумедних ілюстрацій.

Детективи з вусами

Серія детективів від італійських письменників Aлессандро Ґатті та Давіде Moрозінотто про пригоди дружніх котів у Парижі. 
Розкрийте разом із Мунлайтом та його котячою ватагою таємницю викрадення найкращого кухаря Парижу або куди зник золотий кіт, завітайте до Лувру й театру «Фолі-Бержер», врешті-решт звільніть від ґрат невинних та після всіх пригод поласуйте відмінними ковбасками. 

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram