На Івано-Франківщині створили прихисток для жінок із дітьми з інших регіонів України

15.03.2023

Франківські волонтери створили для жінок із дітьми з інших регіонів, які через повномасштабну війну залишилися без домівок, прихисток у селі Загвіздя поблизу Івано-Франківська.

Про це пише «Суспільне».

За словами керівниці благодійної організації «Час добра і милосердя» Валерії Кушніренко, прихисток почали облаштовувати наприкінці травня 2022 року. Волонтери завершили ремонт у січні й уже заселили дві родини з Харківщини.

Читайте також: Українки зможуть безкоштовно навчатися у сфері IT та інженерії: подробиці

«Ми запрошуємо таких мам із дітьми, які вагаються, не мають ресурсів. Ми готові оплатити дорогу, прийняти з песиком, навіть можемо приїхати й забрати. Ми готові створити всі умови для того, щоб родини відчули себе у повному комфорті. Допомагаємо оформити соціальні виплати, а також з медичним обстеженням», — сказала Кушніренко.

Читайте також: Для українських школярів проведуть профорієнтаційні лекції відомі українці: подробиці

Вона додала, що у прихистку залишилося відремонтувати фасад будинку й облагородити територію. Потрібна допомога — гроші, одяг для дорослих і дітей, меблі та техніка. Допомогу можна приносити до соціальної крамниці «Час добра і милосердя» за адресою: Івано-Франківськ, вул. Василя Стуса, 37 Б.

Читайте також: В Україні створили перший освітній чат «На Урок» на основі штучного інтелекту

Натепер є ще п’ять вільних кімнат, де можна безоплатно скористатися кухнею, пральнею тощо.