Ода любові, свободі та праву обирати власне щастя: нова весільна колекція білизни від ZHILYOVA

06.06.2024

В епоху, коли шлюб еволюціонує і набуває нових сенсів, ZHILYOVA запускає революційну весільну колекцію «TAKEN»

Втілюючи сутність жіночності та свободи, колекція відображає право сучасної жінки на свободу вибору у коханні, у шлюбі та самовираженні. Вона вшановує жіночу силу та надає кожній полотно для створення власної, унікальної історії кохання. 

«Із «TAKEN» ми хотіли передати суть сучасного кохання та самовираження. Це данина подорожі, яка надихає обирати і бути обраною на власних умовах. Ця колекція для жінки, яка пише власну історію, яка приймає свою свободу з відкритими обіймами. Ця колекція більше, ніж просто весільне вбрання, це ода коханню, свободі та праву вибору», — розповідає Валерія Жильова, засновниця та креативна директорка ZHILYOVA.

Читайте також: Краса в найпростішому: український бренд HARMI представив перший дроп літньої лінійки: фото

Колекція переосмислює весільне вбрання для сучасної жінки і поєднує в собі універсальність та елегантність, дозволяючи кожній нареченій виразити своє справжнє «я» у приголомшливий та сповнений сил спосіб. У ній представлені вишукані сукні, аксесуари, брюки та мереживні накидки. «TAKEN» — це не лише про одяг, це про те, що він уособлює: святкування можливості людини обирати, любити, одружуватися і бути неповторною собою.

Про бренд: 

ZHILYOVA — український бренд жіночої білизни, який виступає за різноманітність, любов до себе, інновації, майбутнє та технології і заснований Валерією Жильовою у 2014 році. Основна місія бренду: сприяти розмаїттю, допомагаючи людям полюбити та прийняти себе. ZHILYOVA — це не лише сексуальна білизна, бренд активно розвиває тему розширення прав і можливостей жінок через широкий спектр пропозицій: від зручних і сексуальних баз до суконь-комбінезонів та аксесуарів.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram