Олена Зеленська розповіла про мінуси бути дружиною президента: подробиці

05.09.2023

Перша леді України Олена Зеленська дала відверте інтерв’ю BBC, в якому поділилася подробицями особистого життя. Вона розповіла про те, як війна вплинула на її стосунки з чоловіком та родину в цілому.

За словами Олени Зеленської родині бракує часу разом й додала, що ніколи не мріяла про те, щоб Володимир став «історичною постаттю». Вона сумує за ним, і хоче, щоб він був поруч як її чоловік, хоча це може бути й «егоїстичним» бажанням.

«Це, можливо, егоїстично, але мені потрібен чоловік, а не історична постать поруч. Але ми тримаємося. Ми маємо сили — і емоційні, і фізичні. І я впевнена, що ми витримаємо все», — сказала вона. 

Читайте також: Олена Зеленська поділилася порадами, як подолати стрес

Перша леді України поділилася, що живе з Володимиром Зеленським порізно:

«Для нас перемога означає повернення до нормального життя, у першу чергу. Тому що ми зараз не живемо нормальним життям. Іноді здається, що ми стали на паузу, поставили на паузу всі мрії, всі бажання, всі плани. Ми всі просто чекаємо на перемогу».

«Ми майже не бачимося всі разом вчотирьох, тому що я живу окремо з дітьми, чоловік живе на роботі. Коли в нас бувають такі дуже короткі моменти, цього дуже мало, цього замало дітям. Ми за цим скучили, більш за все, мабуть, ми скучили за такими простими речима — посидіти, незважаючи на час, стільки, скільки нам хочеться, поговорити про всі великі і маленькі речі, які трапляються в родині. Авжеж, ми про це спілкуємось, але це тільки телефон, відеозв’язок. Ми постійно на зв’язку. Просто мати цей час стільки, скільки тобі заманеться — цього немає. На жаль».

Читайте також: Перша леді Олена Зеленська закликає піклуватися про своє ментальне здоров’я: деталі

Також Зеленська розповіла, як з усім справляються її діти:

«Це випробування і для них. Для доньки, мені здається, дуже складними були останні місяці. Вона закінчила школу і вступила до вишу. І взагалі це такий вік, коли дівчині складно особливо, складно в таких умовах, в яких вона зараз має бути, з точки зору безпеки також.

Тож спочатку ми нервували про закінчення школи, про всі іспити, які вона мала здати. Успішно здала. Потім нервувала про те, як вона вступить в університет. Нарешті вона вступила. І вона дуже переживала, як її сприймуть в університеті. Вона переживала, тому що розуміла, що всі знатимуть, хто її батько.

І я дуже щаслива, що в неї ця напруга спала буквально за перші дні, і вона знайшла собі друзів, і вона якось так натхненно почала вчитися. Я навіть здивована, як вона старається, їй подобається. Я щаслива за неї. Тобто у нас був дуже напружений період кілька місяців, він був би таким навіть і не пов’язаним з війною, але війна все ще загострює. Емоційний тиск вчетверо більший, і нарешті ми зрозуміли, що це було недарма, і вона пройшла цей складний період.

Сину зараз, мабуть, складніше, ніж два роки тому, він дорослішає, і він розуміє всі виклики, які стоять перед батьком. Раніше він просто пишався ним. Знаєте, коли Володимир став президентом, він виграв вибори, син був найщасливішою людиною в нашій родині, тому що він просто це сприймав як тато — чемпіон, тобто кращий, виграв, і не замислювався над тим, що за цим буде.

Він не знав, що тата потім майже ніколи не буде вдома, що буде складніше з ним спілкуватися. Зараз він це все відчув, зрозумів. І, окрім того, що всі ми хочемо, щоб закінчилася війна якнайшвидше, мені здається, що вони також чекають, коли робота, справи і війна у тому числі відпустять їхнього тата більше додому до родини». 

Читайте також: «Довго це обговорювати немає сенсу»: Олена Зеленська відреагувала на критику її фото у журналі Vogue

Олена Зеленська вважає, що її чоловік «дійсно має енергію, силу волі, натхнення і впертість для того, щоб вистояти в цій війні».

«Я вірю в нього і я його підтримую. Я знаю, що в нього сил вистачає. Будь-яка людина в цій ситуації, яку я знаю, їй би було набагато важче, ніж йому. Він дійсно дуже-дуже міцна людина і витривала. І ця витривалість зараз нам всім дуже потрібна», — додала вона.