росія на Луганщині зайнялася паспортизацією випускників шкіл: подробиці

19.05.2023

На тимчасово захопленій території Луганської області росіяни змушують оформляти всіх російські документи без винятку. У деяких населених пунктах навіть окреслили терміни примусової паспортизації.

Про це повідомляє в Телеграмі Луганська обласна військова адміністрація.

За словами очільника ОВА Артема Лисогора, батьків випускників на тимчасово захопленій росіянами території Луганщини викликають до шкіл і змушують, щоб дитина отримала паспорт рф. Інакше вони загрожують позбавити їх майбутнього та не допустити дитину до іспитів.

Читайте також: Союз кінотеатрів України закликав світові кінокомпанії не співпрацювати з росією: деталі

“В деяких громадах Луганщини загарбники поставили термін примусово паспортизувати всіх протягом місяця”, — сказав Артем Лисогор.

Читайте також: Сфальсифікована справа Леніє Умерової в рф: українку звинувачують у шпигунстві

За його словами, за останню добу з боку росіян утримується тенденція до збільшення обстрілів населених пунктів вздовж лінії фронту. Учора туди завезли чергову гуманітарну допомогу, аби підтримати місцевих жителів, які ще залишаються у звільнених селах.

Читайте також: Голод, побиття та катування: українки розповіли про умови російського полону

“Позавчора росіяни спробували декілька піших наступів, але отримали гідну відсіч. Після декількох “бавовн” у Луганську панічних настроїв у колаборантів побільшало”, — повідомив Лисогор.