Американська журналістка отримала премію «Ґрейсі» за висвітлення війни в Україні

31 марта, 2023
Фото: Wonderzine

Американська журналістка Елісса Надворни стала лауреаткою щорічної премії «Ґрейсі», яка відзначає видатні досягнення жінок у медіа.

Про це пише Wonderzine.

Зазначається, що журналістку Еліссу Надворни нагородили за радіоінтерв’ю They’ve spent a lifetime in Kyiv («Вони провели все життя в Києві»), яке вона створила у 2022 році. Американка провела в Україні кілька місяців, де збирала інформацію про російсько-українську війну. У своїй роботі вона робила особливий акцент на впливі війни на сім’ї й дітей.

Читайте також: ЮНЕСКО надасть кошти на відбудову музею Григорія Сковороди на Харківщині

«У цьому році премія «Ґрейсі» присвячена формату сторителінгу. Цьогорічні лауреатки є прикладом духу Ґрейсі Аллен завдяки їхньому винятковому таланту й інноваційному баченню. Їхня непохитна відданість своїй справі й наполеглива рішучість порушувати кордони засвідчує важливість ролі жінок у формуванні культурного ландшафту», – сказала Беккі Брукс, президентка Фонду Альянсу жінок у медіа.

Читайте також: Статуетку Букерівської премії назвали Айріс: подробиці

Серед лауреатів також опинилися герцогиня й ведуча подкасту Меган Маркл, акторки Аманда Сайфрід і Дрю Беррімор та інші.

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.

Читайте також: Український документальний фільм «Ми не згаснемо» отримав нагороду у Празі: подробиці

Відомо, що церемонія нагородження американської премії «Ґрейсі» відбудеться 23 травня 2023 року, на гала-заході в Лос-Анджелесі.